Вівторок 17 Жовтня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини

ПРЕДСТАВНИКИ ОБСЄ ЗУСТРІЛИСЬ З МОЛОДДЮ МІСТА

10.06.2014

5 червня 2014 року в на на базі міськвиконкому відбулась інформаційна зустріч представників Херсонської філії ОБСЄ (5 чоловік, які представляли Іспанію, Швецію, Італію, Хорватію та перекладач з України) з лідерами молодіжного руху міста (9 чол.): Зібіньова Світлана (“ДіЛО”), Зікранець Олександр (“Каховка-інфо”), Рожко Володимир (МГО “Союз молодих підприємців”), Борзунов Юрій (ММГО”Молодіжна політика”), Аркуша Сергій (ММГО “Молодіжний центр”), Огданець Микола (Каховська паланка УДЮТ “Січ”, ММГО “Молода Січ”), Пенєзов Андрій (Міський дитячий спортивно-екологічний клуб “Зевс”, депутат міської ради), Приходько Максим (депутат міської ради). В зустрічі взяв участь начальник відділу у справах молоді та спорту Віктор Зубков. Метою зустрічі було: 1) моніторинг активності населення (в тому числі і молоді); 2) моніторинг захисту прав людини; 3) налагодження діалогу з громадськими організаціями. В ході зустрічі розглядались актуальні та проблемні питання розвитку молодіжного та політичного руху міста, держави.

В цей же день також відбулись зустрічі з керівником МГЖО “Колібрі” Галиною Гондарєвою та керівником міської організації воїнів-інтернаціоналістів Скін Наталією.