UKR
Субота 25 Червня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинПозачергова сесія Каховської міської ради розглянула три важливі питання


13.01.2016

12.01.2016 у великому залі засідань відбулася позачергова 6 сесія Каховської міської ради VІІ скликання. На розгляд сесії було внесено три питання.
1. Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2015 року № 40/4 "Про Програму економічного, соціального та культурного розвитку м. Каховки на 2016 рік та прогнозні макропоказники економічного і соціального розвитку міста до 2018 року".
2. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 22.12.2015 року № 41/4 " Про міський бюджет на 2016 рік".
Обидва питання були нерозривно пов’язані, адже, у зв’язку з внесенням змін до низки законів України та Бюджетного кодексу з’явилася необхідність вносити зміни до міського бюджету та Програми, з метою фінансування тих питань, які раніше фінансувалися з обласного або державного бюджетів. Змін багато: це і питання харчування дітей в садочках та школах, і пільговий проїзд в міському транспорті (який тепер також має фінансуватися з міського бюджету і на який в І кварталі виділено 500 тис.грн.). Також стало відомо, що до міського бюджету надійшли субвенції з державного бюджету на соціальний захист та медичне забезпечення. Про все це компетентно доповів та відповів на запитання начальник фінансового управління Каховської міської ради Олександр Гончаров.
Дискусію викликало питання фінансування з міського бюджету ДНЗ "КПЛСП". У 2016 році каховський професій ліцей має потребу в 2,8 млн. грн. Думки депутатів були різними: дехто був проти фінансування за кошти міського бюджету, тому що в ліцеї навчаються переважно діти з району, інші, навпаки, наголошували на необхідності фінансування. В рамках дискусії торкнулися і питання про співфінансування районної бібліотеки. Врешті-решт зробили за прикладом Новокаховської міської ради, де училищам дали фінансування тільки на І квартал. Тим часом мають з’ясувати про всі видатки та про те, чи можливе фінансування закладу з інших джерел.

3. Про представництво Каховської міської ради у кримінальних провадженнях, де рада залучена до провадження як потерпіла.
По третьому питанню виступили депутати Павло Філіпчук та Тетяна Гончарова. Проектом рішення було передбачено надати їм повноваження здійснювати представництво Каховської міської ради в кримінальних провадженнях, де міська рада залучена до провадження як потерпіла. В результаті голосування цей проект рішення не набрав достатню кількість голосів.