П'ятниця 29 Березня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

Повітряні кульки, веселі аніматори та декоративний фонтан з крокодилом - у Каховці відкрили другу чергу парку по вул. Панкеєвська

03.08.2020

Яскраве дитяче свято відбулося суботнього вечора у Каховці: відкриття другої черги парку на житломасиві Свєтлово. Для маленьких жителів мікрорайону, котрі втомилися від спекотного літа і спричиненої карантином нудьги, - то неабияка подія. Та й дорослі були щасливі бачити радість гомінкої малечі, її щирих емоцій та безтурботного сміху. Веселі аніматори пропонували різноманітні ігри та змагання, не обійшлося і без улюблених мультяшних героїв, а родзинкою став декоративний фонтан з майже справжнім крокодилом. Містяни залюбки прийшли на відкриття цілими родинами та ділилися одне з одним думками про те, як приємно бачити, що змінився, помолодівши на очах, занедбаний парк, ставши одним з найпривабливіших куточків нашого міста й улюбленим місцем відпочинку. Залишається лише берегти цю красу й поліпшувати її далі.