UKR
П'ятниця 15 Жовтня 2021 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Повідомлення від КП «Каховська керуюча компанія»


13.08.2021

З 01.08.2021 року споживачі послуг комунального підприємства «Каховська керуюча компанія» отримали подвійні рахунки за спожиті послуги з управління будинками та прилеглої території. Чому так сталося?

       Раніше споживачі сплачували у поточному місяці за попередній, таким чином заборгованість за надані послуги зростала майже до двох місяців.
Наведемо приклад: рахунок виставлений «Управителем» будинку в особі КП «Каховська керуюча компанія» з першого серпня - тобто за липень споживачі почнуть сплачувати у період з 05 по 31 серпня, бо отримують пенсії та заробітні плати саме у цей проміжок (згідно з аналізом надходжень грошових коштів до КП «Каховська керуюча компанія» здебільшого виплати припадають на кінець місяця). Тож виходить, що при виставлених рахунках за липень кошти надійдуть лише наприкінці серпня, у звʼязку з чим комунальне підприємство не доотримає обігових коштів майже за два місяці, що суттєво впливає на матеріальний стан підприємства і призводить до затримки, як по виплаті заробітної плати, так і по сплаті податків і зборів. Це відображається на кінцевому споживачеві, бо кожен місяць прострочення платежу по податках - це нарахування податкових штрафних санкцій. Тому виникла необхідність впровадження сплати за спожиті послуги місяць в місяць.
       Розуміючи, що не кожна родина зможе відразу сплатити подвійну платіжку, пропонується сплачувати по мірі можливості, або ЧАСТКОВО. Ця сплата одноразова - сплативши її один раз споживач вирівнюється в оплаті і буде вважатись таким, що платить місяць в місяць.
       Така вимушена міра суттєво відобразиться на господарській діяльності комунального підприємства, дасть змогу підвищити якість наданих послуг, допоможе винайти шляхи виходу з кризи, через що користувачі отримуватимуть послуги найвищої якості і в стислі строки.

З повагою колектив КП «Каховська керуюча компанія»