Неділя 29 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади

архів новин

Послаблення карантину не скасовує правил безпеки щодо COVID-19

12.05.2020

Нагадуємо, що в Україні карантин подовжений до 22 травня, але з новими послабленими умовами, про що коротко і доступно в інформації МОЗ України (дивіться фото). Дотримуватися правил безпеки в умовах пандемії COVID-19 слід незалежно від того, послаблено карантин чи ні. Це необхідно як на індивідуальному, так і на груповому рівні, попри те що з 11 травня планується поступове послаблення карантинних обмежень.
Просимо дотримуватися нових правил, санітарних норм, аби не поширити інфікування в місті.
Не забувайте, що станом на 10.05.2020 року в Каховці - 5 хворих на COVID-19 та 52 інфіковані людини, і це найбільший показник з усіх населених пунктів Херсонської області.
Дуже сподіваємося, що цей показник в найближчий час знизиться. Але давайте будемо пильними і разом зробимо так, щоб легший формат карантину не став причиною для нових випадків інфікування.
Бережіть себе і людей навколо!