UKR
Понеділок 24 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

ПОЛІТ ФАНТАЗІЇ УЧНІВ ХУДОЖНЬОГО ВІДДІЛУ КШМ


25.05.2016

24 травня у Каховському історичному музеї було багато гостей: батьки, учні викладачі Каховської школи мистецтв, почесні гості - усі зібралися на презентацію. Художній відділ Каховської школи мистецтв зачарував присутніх яскравими кольорами робіт. Це ювілейна, десята презентація відділу. За цей період художній відділ випустив близько 100 художників, а зараз тут навчається 86 учнів. На цій виставці представлені не тільки цьогорічні роботи, а й роботи минулих років. Тут і українська тематика, і коти, і Гапчинська - все, що душа забажає. Цьогоріч багато птахів, адже вони найяскравіше розкривають тему польоту.
Завідувач художнього відділу Маргарита Шевченко з гордістю та теплотою представила своїх учнів, починаючи з першого класу. Усі першокласники отримали від неї імпровізовані медалі та "чарівні олівці", які вміють бездоганно малювати. Серед дітей є дівчинка Лоліта, яка разом з бабусею засвоює нові техніки малювання (наприклад, йодом та лимонним соком). Цікавим було знайомство і з двома Настунями: чотирирічна Настя сьогодні має одну роботу, яка презентована на виставці, а Анастасія Власенко представила тут вже шість робіт.
Та всі знають, що у школі мистецтв музика і живопис завжди поряд. То ж привітати юних художників прийшли їх друзі-музиканти. "Весняний бриз" подарували присутнім Максим Булгаков, Ушакова Валерія і Тимко Анастасія. Вероніка Корня виконала дуже ніжну композицію "Пролісок". Запам’яталися присутнім блискучою грою у чотири руки Суботіна Аліна та Сьомік Олена, Зачарував ліричністю ансамбль гітаристів.
Щирі слова привітань прозвучали від директора Каховської школи мистецтв Оксани Прокопович, яка нагородила найкращих учнів грамотами і побажала натхнення і польоту фантазії усім юним митцям. Поділився враженнями і начальник відділу у справах молоді та спорту Віктор Зубков, який не пропустив жодної виставки.
Бажаємо, щоб у кожного юного таланта збулася його найзаповітніша мрія, а ми змогли б відвідати персональну виставку творів кожного з майбутніх випускників художнього відділу школи мистецтв.


Фотографії Владислави Базилевич

 

Фото: