UKR
Понеділок 21 Січня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

ПОДАРУНОК ДЛЯ ТЕРЦЕНТРУ


19.08.2015

У нашому місті вже багато років працює Територіальний центр соціального обслуговування населення. У непростих умовах сьогодення більш незахищеними лишаються люди похилого віку та люди з обмеженими можливостями, турбота про яких є не тільки "актом доброї волі", а й громадянською позицією представників влади.
Кожного року, ретельно вивчивши попит, Терцентр намагається розширювати перелік послуг для своїх відвідувачів, що знаходить всебічну підтримку міської влади в особі міського голови Олександра Карасевича та його заступників. У зв’язку зі збільшенням людей з обмеженою руховою активністю працівники центру дійшли висновку, що на часі необхідними є профілактичний масаж та лікувальна фізкультура, а для виконання якісних процедур, всі медичні робітники центру пройшли підвищення кваліфікації у Бериславському медичному коледжі.
Цього року, у 25-річчя з утвердження Міжнародного дня людей похилого віку, відділення соціально-медичних послуг Терцентру отримало корисний для своїх пацієнтів подарунок - сучасне ліжко-масувач, придбане за рахунок коштів міського бюджету. То ж 19 серпня, у свято Спаса, перший заступник міського голови Павло Пуляєв привітав працівників та гостей Терцентру та запевнив, що міська влада і надалі сприятиме вирішенню необхідних для роботи центру питань (як, наприклад, виділення коштів на покрівлю будівлі тощо), адже завданням влади є підтримка не лише молоді, а й людей похилого віку, які багато років віддали праці на благо нашої громади.
Працівники центру від усіх пенсіонерів міста висловлюють велику подяку О.П.Карасевичу, П.М.Пуляєву за активну громадську позицію, розвиток та підтримку соціальної сфери, відповідальне, уважне та дбайливе ставлення до кожної людини, що надасть здоров’я, викликає позитивні емоції, налаштує на віру в покращення.

 

 

Фото: