UKR
Субота 25 Червня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинПОДАРУНКИ ВІД КАХОВСЬКОЇ ГРОМАДИ


19.02.2015

15 лютого відзначено одразу трьома святами. Це Стрітення Господнє, Міжнародний день православної молоді та Міжнародний день онкохворої дитини. Цей день наповнений розумінням про те, що “віра без справ мертва”, а Каховський благодійний фонд “Лепта” власним прикладом турботи про ближніх доводить цей постулат, адже представники “Лепти” вже не раз відвідували гематологічне відділення Херсонської обласної дитячої лікарні, допомагаючи важкохворим дітям.

 

День онкохворої дитини - це, звичайно, не свято, це привід насамперед для нас, більш-менш успішних і здорових, зупинитися від своєї щоденної біганини і хоч трохи поділитися увагою та підтримати тих, хто несе на своїх тоненьких дитячих плічках тяжку ношу важкої хвороби.

На даний момент серед 15-ти діток різного віку, що проходять лікування в гематологічному відділенні ХДОБ і наш маленьких каховчанин, учень ЗОШ № 3, 10-річний Востріков Георгій. Хлопчик з листопада 2014 веде боротьбу з важкою недугою (гострий лімфобластний лейкоз), і ми віримо, що, як і його святий покровитель Великомученик Георгій Побідоносець, наш Георгій з цієї боротьби вийде тільки переможцем. І ще це привід для нас стати трішки добрішим і милосерднішими, змусити себе сказати тим, хто страждає: “Ви не одні, ми поряд”. І ще дуже багато людей теж поруч...

Під невеликий концерт від викладача Каховської школи мистецтв Тетяни Малецької, представники БФ “Лепта” поводили з дітками хоровод і поспівали дитячих пісень, а веселі мотиви у виконанні дуету акордеоністів, випускників Херсонського музичного училища сприяли тому, щоб під білими сумними медичними масками на обличчях дітей та їхніх мам запалювалися найдорогоцінніше, сенс усього заходу, посмішки.

Завдяки спільним зусиллям у відділення були передані постійно необхідні: внутрішньовенні катетери, фізрозчин, глюкоза, соки, фрукти, книги та подарунки для кожної дитинки.

Батьки хворих діток, медперсонал відділення, БФ “Лепта” від усього серця дякують усім милосердним та небайдужим людям, які внесли свою посильну лепту в організацію вже традиційної поїздки, присвяченій 15 лютого. Це каховська мережа аптек "ЛЮВІНА" (директор Рябцев В.Г.), піцерія "Де Манжаро" (Король Є.Г.), ПП Бондаренко, маг. "Малюк" (ПП Винник), фітнес-клуб "Гранд", Херсонське відділення "Укргазбанк", Каховське відділення "Райффайзен банк Аваль", ТОВ "Світлотехніка-Херсон". Хочеться відзначити, що ніхто з тих, до кого звернувся фонд з проханням надати сприяння в даній справі, не відмовив.

БФ "Лепта" планує вже найближчим часом організувати наступну поїздку до онкохворих дітей з метою поповнення та оновлення бібліотеки відділення. А так як у більшості маленьких пацієнтів - лікування багатомісячне, то наявність цікавих, добрих і корисних книг з картинками допоможе скрасити дітям сірі лікарняні будні. І щоб швидше реалізувати задумане, ми запрошуємо всіх-всіх-всіх. Ви можете передати в БФ "Лепта" для онкохворих дітей вже придбану Вами книгу або пожертвувати кошти для оплати дитячих книг. А разом з книгами ми звичайно ж будемо намагатися передати у відділення і медикаменти-розхідники.

Приєднуйтесь і ми разом примножимо в світі добро і любов!
Наш телефон для зв’язку той же: 066-218-54-34. Сайт БФ "Лепта", на якому Ви можете простежити за звітами по реалізації зібраних пожертвувань і наданої допомоги: LEPTA. KS. UА