UKR
Неділя 23 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

ПОДАРУЙ МІСТУ ЧАСТИНКУ КРАСИ


21.08.2015

Останні кілька місяців каховчан цікавило питання: що то за роботи проводяться на великій клумбі в центрі вул. Пушкіна навпроти Універмагу? Та прийшов час і після тривалих якісних робіт суботнього вечора 21 серпня каховчан чекало відкриття «європейського куточку» - клумби сучасного ландшафтного дизайну, яку подарували місту Руслан Романенко (підприємець, директор ТОВ «Тройка», член міської громадської ради) та його дружній колектив.
Теплі слова поздоровлень пролунали від першого заступника міського голови Павла Пуляєва, який вручив грамоти міського голови Руслану Романенку, робітникам його підприємства та ландшафтному дизайнеру Ірині Коломоєць, які доклали своїх зусиль до облаштування газону. Подарували Руслану Васильовичу і сувенір від міських майстрів декоративно-ужитвкового мистецтва, які виготовили його з усією душею. Після цього Павло Пуляєв та Руслан Романенко урочисто перерізали стрічку, тим самим відкривши нову сторінку в мистецтві сучасного озеленення нашого міста. Привітав усіх і депутат обласної ради Юрій Горстка, а професіонали та аматори міського відділу культури підготували свої творчі дарунки тим, хто зібрався того насправді теплого - і за погодою, і за душевною атмосферою - вечора біля гарного нового куточка у центрі міста.
Сам підприємець, за чий рахунок - без жодної копійки з міського бюджету - був створений цей європейський куточок, розповів, що поштовхом для цього став візит друзів, які попросили показати їм центр Каховки. Коли міні-екскурсія добігла кінця, раптом від них пролунало питання: «А де ж у вас центр? Ти так і не показав». Справа в тому, що бачачи з року в рік один і той же пейзаж, ми звикаємо, перестаємо порівнювати, прагнути якихось змін. І тоді підприємцю спало на думку, що не вистачає центру нашого міста своєї «родзинки», щоб він подобався і нам, і гостям. "По-друге, - каже Руслан Васильович, - мені давно хотілося якимось чином віддячити Каховці - місту, яке не є мені рідним (сам я родом з Вінниччини і приїхав до Каховки в 2002 році), але прийняло мене дуже гостинно, дає можливість успішно працювати, подарувало чимало добрих друзів. Хай майбутня клумба і стане тим мінімальним жестом моєї вдячності місту і його чудовим людям, який сьогодні я можу зробити. А ще я вірю, що хтось ще, хто теж має таку можливість, візьме мій приклад собі «на озброєння» та незабаром також зробить якийсь дарунок каховчанам, що прикрасить, осучаснить наше місто, додасть йому привабливості й неповторності".
Від усієї громади дякуємо за цей чудовий подарунок та сподіваймося, що наше місто ставатиме з року в рік ще гарнішим завдяки таким соціально активним громадянам.

Фотографії   Владислави Базилевич та Ірини Сошнікової

Фото: