UKR
Середа 27 Вересня 2023 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинПОДАРУЄМО ВЕЛИКОДНЮ РАДІСТЬ БЛИЖНІМ


14.04.2014

    altПід такою назвою стартувала щорічна благодійна акція БФ "Лепта". А ще з кінця березня, на весняних канікулах учні недільних шкіл Каховських православних храмів не бажали байдикувати і проводити час біля телевізора. Набагато краще і цікавіше разом з викладачами готувати своїми руками великодні подарунки одиноким бабусям і дідусям - жителям геріатричного пансіонату, яких вони провідають з Великодніми привітаннями 23 квітня. Вже підготовлені понад 100 листівок - аплікацій і більше 70 підсвічників з солоного тіста. Діти з величезним старанням розучують вірші та пісні, роблять різноманітні вироби, щиро бажаючи поділитися Пасхальною радістю з ближніми. У рамках акції запрошуємо всіх наших городян на ярмарок рукоділля та домашньої випічки "Пасхальний подарунок", яка відбудеться 4 травня о 8:00 під Свято-Покровським Кафедральним собором та Свято-Різдвяним храмом (мікрорайон Свєтлово). Кошти від ярмарки будуть використані для лікування важкохворих дітей нашого міста. Для участі у ярмарку можна звертатися за тел. 066-9942703, 095-7887454.

    Прекрасною і вкрай необхідною допомогою в умовах весняного авітамінозу для наших підопічних, малозабезпечених і багатодітних сімей, була ціла тонна моркви і буряка від підприємства ГРІН ТІМ. Допомога овочами була надана і підопічним територіального центру з обслуговування одиноких  пенсіонерів, всім підопічним міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та багатодітним сім’ям, підопічним БФ "Лепта". Всього близько 300 сімей отримали допомогу. Велика подяка і низький уклін керівництву ГРІН  ТІМ за милосердя, а також керівництву заводу "КЕМЗ" за організацію доставки овочів.
    Нехай у нашому світі буде більше таких приводів, коли ми відчуваємо підтримку і турботу один про одного. Адже всі люди - брати!

  

Фото: