Четвер 14 Грудня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини

ПЛАНУВАЛЬНА РАДА ОБГОВОРИЛА ВАЖЛИВІ ПИТАННЯ

10.02.2016

10 лютого у приміщенні міськвиконкому відбулося засідання планувальної ради. Під час засідання виникло питання про розміщення тимчасових споруд та необхідність зробити цей процес максимально відкритим та прозорим. Міський голова Андрій Дяченко наголосив на тому, що для уникнення корупційних схем і конфліктних ситуацій необхідно, щоб усі можливі претенденти на місце для розміщення тимчасової споруди знали про це та могли взяти участь в цьому процесі. Для цього це треба робити на конкурсній основі. То ж на засіданні було вирішено доопрацювати схему розміщення тимчасових споруд в м. Каховка, після чого винести на розгляд ради підприємців та планувальної ради відпрацьовану схему, а також строком до квітня місяця розробити положення про конкурс.