Понеділок 23 Жовтня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини

Півфінал Чемпіонату області з шахів серед юнаків та дівчат.

13.06.2017

З 01 по 05 червня 2017 року в м. Херсоні відбулись півфінальні змагання Чемпіонату Херсонської області з шахів серед юнаків та дівчат до 12 років. В змаганнях взяла участь збірна команда м. Каховки під керівництвом тренера-викладача відділення шахів КЗ «ДЮСШ» Каховської міської ради Ралко А.К. До складу нашої команди входили вихованці КЗ «ДЮСШ» - Ноздрін Іван, Карленко Максим, Тамаля Микита, Бабій Поліна та Зеленяк Олександра.
Найбільш вдало з наших юних спортсменів виступили дівчата Поліна Бабій та Олександра Зеленяк, які посіли третє та четверте місце, відповідно, з тринадцяти учасниць. В змаганнях серед юнаків взяли участь 58 шахістів, серед яких Іван Ноздрін посів двадцять перше місце, Максим Карленко - тридцяте, а Микита Тамаля - тридцять третє.