UKR
Вівторок 17 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинПІДТРИМАЄМО СІМ’Ї НАШИХ ЗАХИСНИКІВ


22.05.2015

19 травня, під час чергового засідання Громадської ради було розглянуто питання про підтримку демобілізованих із зони АТО та сімей загиблих військовослужбовців.
Про реабілітацію військовослужбовців, демобілізованих із зони АТО та про роботу з ними доповів начальник управління праці та соціального захисту населення Андрій Скрипниченко. У цьому ж питанні обговорили і пропозицію депутата Андрія Дяченка про матеріальну щомісячну допомогу двом сім’ям загиблих воїнів АТО. На це Андрій Скрипниченко зауважив, що в Каховці мешкає не дві, а чотири таких сім’ї, а Олександр Карасевич наголосив, що, у випадку перевиконання бюджету за І півріччя, вже заплановано підтримку цих сімей, яка має складати не менше 5 тис. грн. кожній родині, адже на сьогодні така сума є прожитковим мінімумом.
Також Олександр Петрович розповів, що у Каховці є 2 демобілізованих, які пройшли лікування за власний кошт (приблизно 4 тис.грн.) та довів до відома присутніх, що на сесію Каховської міської ради буде подано пропозицію пропозицію відшкодувати хлопцям ці кошти.