UKR
Неділя 23 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Підсумки змагань з футзалу


18.02.2016

Проведення фінальних змагань ІІІ етапу чемпіонату Херсонської області
з футзалу сезону 2015/2016 рр. серед команд юнаків 1998/1999 рр.н.

12 - 13 лютого в місті Берислав у спорткомплексі «Юність» Бериславської районної КДЮСШ ім. В.К.Сергеєва відбулися фінальні змагання ІІІ етапу чемпіонату Херсонської області з футзалу сезону 2015/2016 років серед команд юнаків 1998/1999 років народження.
На І етапі - відбіркових групових змаганнях, узяло - 16 з 14 позашкільних навчальних закладів спортивного профілю, які змагалися у чотирьох відбіркових групах. Так як ІІ етап у цій віковій категорії не передбачений Регламентом, то по 2 кращих команди з кожної групи відразу потрапляли до ІІІ етапу - фінальних змагань.
Фінальну вісімку склали команди:
«Берислав» Бериславський район (Бериславська районна КДЮСШ ім. В.К.Сергеєва);
«Олешшя» Цюрупинський район (ДЮСШ Цюрупинської районної ради);
«Авангард» м. Каховка (ДЮСШ Каховської міської ради);
«Колос» Каховський район (Каховська районна ДЮСШ «Колос»);
«Джарилгач» Скадовський район (Скадовська районна КДЮСШ);
«Енергія» м. Нова Каховка (ДЮСШ Новокаховської міської ради);
«Кристал - 99» м. Херсон (Херсонська СДЮСШОР з футболу «Кристал»);
«Освіта - 99» м. Херсон (КДЮСШ Управління молоді та спорту облдержадміністрації).

У І груповому раунді фінальних змагань команди були розділені на у дві підгрупи по 4 команди кожна, у яких вони змагалися за коловою системою у одне коло. При чому команди з однієї відбіркової групи І етапу змагалися у одній підгрупі і між собою не грали - їм зараховувалися результати матчів між собою у І етапі.
У ІІ нокаут раунді по дві кращі команди з кожної підгрупи розіграли між собою за системою «плей-офф» призові місця, а команди, що посіли у підгрупах треті і четверті місця аналогічно мали розіграти між собою V - VІІІ місця (результати матчів, підсумкові таблиці та сітка матчів «плей-офф» - додаються).
На підставі технічних результатів фінальних змагань ІІІ етапу чемпіонату Херсонської області з футзалу сезону 2015/2016 років серед команд юнаків 1998/1999 років народження ХОДЮФЛ (додаються) чемпіонами області та золотих медалей стала команда, представниця сільського футболу, «Освіта Бериславський район (Бериславська районна КДЮСШ ім. В.К.Сергеєва).
На ІІ місці підопічні тренера Олега Бутенка - «Освіта-99» м. Херсон (КДЮСШ Управління молоді та спорту облдержадміністрації), на ІІІ - команда тренера Сергія Корольського «Енергія» м. Нова Каховка (ДЮСШ Новокаховської міської ради).
Команда Каховського КЗ «ДЮСШ» «Авангард» посіла за підсумками змагань четверте місце.
Команда - переможниця та команди - призерки були нагороджені пам’ятними призами (кубками) та дипломами, а гравці цих команд - медалями та дипломами управління молоді та спорту облдержадміністрації.
Змагання були також своєрідною підготовкою до головних обласних змагань року - VІІІ спортивних ігор молоді Херсонщини 2016 року, присвячених 25 річчю Незалежності України. На початку березня хлопці знову зійдуться у безкомпромісній боротьбі на футзальних майданчиках: відбудуться зональні змагання І етапу Ігор з футзалу серед збірних команд міст (обласного значення) і районів області.


В.А.Роль,
Голова обласної організації
ВФСТ «Колос» АПК України.