П'ятниця 20 Жовтня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини

ПІДСУМКИ проведення ІІІ туру чемпіонату області з футзалу сезону 2015/2016 рр. серед команд дівчат 1999/2002 рр.н.

10.03.2016

05 - 06 березня 2016 року, напередодні Міжнародного жіночого Дня 8 березня, в м. Бериславі у спорткомплексі "Юність" районної КДЮСШ ім. В.К.Сергеєва був проведений ІІІ, заключний тур чемпіонату області з футзалу серед команд дівчат 1999/2002 років народження ХОДЮФЛ.

У турнірі узяли участь 10 футзальних команд дівчат цієї вікової групи, а саме:

- «Золота нива - 1» та «Золота нива - 2» Цюрупинський район (ДЮСШ «Золота нива» Цюрупинської районної ради);

- «Скіф» Нижньосірогозький район (Нижньосірогозька ДЮСШ);

- «Колос» Каховський район (Каховська районна ДЮСШ «Колос»);

- «Авангард» м. Каховка (КЗ «ДЮСШ» Каховської міської ради);

- «Таврія» м. Нова Каховка (Новокаховська ДЮСШ «Таврія»);

- «Спартак» Скадовський район (ДЮСШ Скадовського району Херсонської обласної організації ФСТ «Спартак»);

- «Олешшя» Цюрупинський район (ДЮСШ Цюрупинської районної ради);

- «Берислав» та «Маяк-Освіта» Бериславський район (Бериславська районна КДЮСШ ім. В.К.Сергеєва).

Організували і провели змагання Херсонська обласна дитячо-юнацька футбольна ліга.

У І та ІІ турах які відбулися 22 - 23 листопада 2015 року в м. Бериславі та 05-06 січня 2016 року в м. Каховка кожна з 10 команд зіграла по 3 матчі в кожному турі - загалом по 6 матчів. У ІІІ турі команди також зіграли по 3 матчі.

Цікавинки змаганням придавало те, що у них брали участь вихованки обласного футболу, що зараз навчаються у спеціалізованих навчальних закладах спортивного профілю інших областей і грають у командах Вищої та Першої ліг Вітчизняних жіночих чемпіонатів з футболу.

Багато матчів проходило в цікавій і безкомпромісній боротьбі, навіть, що закінчувалися з крупним рахунком на користь однієї з команд. Правда з тактико-технічними діями практично у всіх команд поки що не зовсім виходить, але ці недоліки компенсувалися жагою не поступатися у боротьбі за м’яч, ініціативу і територію та волею до перемоги. Команди, що посіли І і ІІ місця, набрали однакову кількість очок і команда-переможниця була визначена лише за кращою різницею забитих і пропущених м’ячів у чемпіонаті.

У результаті проведених змагань чемпіонками Херсонської області з футзалу сезону 2015/2016 років серед команд дівчат 1999/2002 років народження обласної дитячо-юнацької футбольної ліги стали дівчата з команди "Маяк-Освіта" Бериславський район (тренер команди Євген Авраменко, директор ДЮСШ Юрій Сорочинський).

Підсумкова турнірна таблиця змагання має такий вигляд:

Команди

10

ТАВРІЯ м. Нова Каховка

1

На урочистому закритті та нагородженні переможців і призерів особливої урочистості придавало участь у ньому духового оркестру та вокального ансамблю Головного управління Національної поліції у Херсонській області.

Переможцям і призерам були вручені пам’ятні призи (кубки), медалі та дипломи Управління молоді та спорту облдержадміністрації, і усім учасникам солодкі подарунки від поліцейських Херсонщини. Обласна дитячо-юнацька футбольна ліга квітами та солодкими подарунками вітала зі святом весни 8 Березня і жінок, які були безпосередньо причетні до організації і проведення змагання, а саме Наталію Швед, тренера команди "Авангард" м. Каховка, Світлану Лазар, арбітра змагань, Тетяну Пшонь, начальника відділу молодіжної превенції ГУ Національної поліції у Херсонській області, Ірину Черкалову та Тамару Куртогли, солісток ансамблю ГУ Національної поліції у Херсонській області, Нелю Колісник, постійну ведучу урочистих відкриттів і закриттів змагань, Тетяну Юшко, керівника апарату Бериславської районної державної адміністрації;

Фінальні змагання відбулися завдяки фінансовій та організаційній підтримці Управління молоді та спорту облдержадміністрації (начальник управління Юрій Семченко), Головного управління Національної поліції України у Херсонській області (начальник ГУ полковник поліції Артур Мєріков), обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України, обласної федерації футболу (голова В’ячеслав Богун), Бериславської районної комплексної ДЮСШ ім. В.К.Сергеєва (директор Юрій Сорочинський), Бериславської, Цюрупинської, Скадовської та Нижньосірогозької райдержадміністрацій і районних рад, Каховської та Новокаховської міських рад.

В.А.Роль,

Голова обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України,

Виконавчий директор ХОДЮФЛ,

Голова комітету жіночого і дитячо-юнацького футболу ХОФФ