Субота 20 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

Підсумки пленарного засідання 21 сесії Каховської міської ради

01.12.2021

25 листопада у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбулося пленарне засідання 21 сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.
На початку засідання директор центру соціально-психологічної реабілітації «Радість» Юлія Блищик разом із маленькими вихованцями центру вручили секретарю Каховської міськради Ірині Гончаровій подяку заступника голови ХОДА Андрія Шибаєва за безкорисливу допомогу діткам.
"Високо цінуємо вашу багаторічну підтримку дітей-сиріт, малюків, позбавлених батьківського піклування. Надаючи допомогу дітям, ви даруєте їм радість, надію та віру в добро», - зауважила Юлія Блищик.
Каховський міський голова Віталій Немерець відзначив подяками та почесними грамотами за високий професіоналізм у роботі, самовідданість обраній справі, вагомий особистий внесок у розвиток сфери охорони здоров’я Каховщини, лікування та спасіння жителів громади в тяжких умовах пандемії медичних працівників міста.

«Останні пів року лікарі та медичні працівники самовіддано працюють в наднапруженому режимі, не зважаючи ні на що виконують свої обов’язки по спасінню пацієнтів нашої громади. Подяки та шани заслуговують всі, без виключення, працівники нашої лікарні», - звернувся міський голова до всіх присутніх в залі.

Почесну грамоту Міського голови урочисто отримала Степенко Світлана Семенівна, лікар-педіатр відділення внутрішніх хвороб (педіатричне).

Подяки міського голови отримали наступні працівники КНП "Каховська ЦМЛ ім. родини Панкеєвих": Ісмаілова Світлана Аліївна, завідувачка відділення невідкладних станів (травпункт); Корягіна Тетяна Леонідівна, старша медична сестра відділення загальної хірургії; Молчанов Олександр Олегович, лікар-анестезіолог відділення анестезіології та реанімації з ліжками інтенсивної терапії; Мороз Олександр Володимирович, брат медичний стаціонару (палатний) відділення анестезіології та реанімації з ліжками інтенсивної терапії; Лоза Валерія Валеріївна, рентгенолаборант відділення рентгендіагностики та комп’ютерної томографії.

На порядок денний виносилося 91 проєктів рішень, з них: знято з розгляду - 2 проєкти рішень; не прийнято - 9 проєктів рішень; прийнято - 80 рішень.

Серед прийнятих рішень:

- «Про затвердження Рагуліна В.В. на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради»;

- «Про присвоєння звання "Почесний громадянин міста Каховки" Муравській Марії Григорівні, за вагомі досягнення у галузі охорони здоров’я, активну громадську позицію, заслуги перед Каховкою. »;

- «Про внесення змін до структури та загальної чисельності виконавчих органів міської ради, затверджених рішенням міської ради від 18.02.2021р. № 207/7»;

- «Про програму розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Каховський міський центр первинної медико-санітарної допомоги Каховської міської ради» на 2022 рік»;

- «Про затвердження Стратегії розвитку Каховської міської територіальної громади на 2022-2027 роки та Плану реалізації Стратегії розвитку Каховської міської територіальної громади на 2022-2024 роки»;

- «Про проведення звітів депутатів Каховської міської ради VІІІ скликання»;

- «Про Програму підтримки Комунального некомерційного підприємства «Каховська центральна міська лікарня імені родини Панкеєвих Каховської міської ради» на 2022 рік»;

- «Про безоплатне прийняття окремого індивідуально визначеного майна обʼєктів спільної власності територіальних громад Каховського району в комунальну власність Каховської міської територіальної громади».

Усі прийняті рішення оприлюднено  на офіційному сайті Каховської міської територіальної громади у розділі "Нормативні документи" за посиланням: