Четвер 28 Березня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

Підсумки пленарного засідання 17 сесії Каховської міської ради

16.09.2021

16 вересня у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбулося пленарне засідання 17 сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

На порядок денний виносилося 33 проєкти рішень. Усі рішення було прийнято.

Серед прийнятих рішень:

- "Про визнання повноважень депутата Каховської міської ради VIII скликання", згідно з яким визнано повноваження та зареєстровано депутатом Каховської міської ради VIII скликання на перших місцевих виборах депутатів сільських, селищних, міських рад об´єднаних територіальних громад у ТВО №1 від політичної партії "СЛУГА НАРОДУ" - Прийму Андрія Анатолійовича;

- відповідним рішенням громадянину Королівства Швеція, Почесному консулу Швеції в м.Каховка, засновнику компанії "Чумак", генеральному директору ТОВ "Віндкрафт Україна" - Карлу Олофу Річарду Стурену було присвоєно звання "Почесний громадянин міста Каховка" за значний внесок у становлення та розбудову незалежної Української Держави, за заслуги перед Каховкою та Україною;

- з метою забезпечення належного температурного режиму в багатоквартирних житлових будинках м.Каховка при відключенні будинків від системи централізованого опалення було внесено зміни до Програми надання пільговим категоріям громадян м.Каховка фінансової допомоги на встановлення індивідуального опалення за рахунок коштів міського бюджету. Реалізація Програми відбуватиметься у вигляді надання одноразової матеріальної допомоги в розмірі 4 тис грн. для пільгових категорій громадян в багатоквартирних житлових будинках, які станом на 01 липня 2021 року були абонентами КПТМ "Каховтеплокомуненерго" та в яких на підставі п.2 рішення виконавчого комітету Каховської міської ради від 13 липня 2021 року №227 припинено централізоване теплопостачання.

Усі прийняті рішення буде оприлюднено не пізніше пʼяти робочих днів з дня їх затвердження у розділі "Нормативні документи" за посиланням: https://cutt.ly/gk5FPxT .