UKR
Субота 10 Червня 2023 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинПідсумки 7 позачергової сесії Каховської міської ради VІІІ скликання


18.02.2021

18 лютого 2021 року у залі засідань Каховського міськвиконкому (ІІІ поверх) відбулася 7 позачергова сесія Каховської міської ради VІІІ скликання.

У ході позачергової сесії відповідно до порядку денного було розглянуто 9 проєктів рішень. За результатами сесії депутати:
- Затвердили передавальні акти Коробківської, Роздольненської, Малокаховської сільських рад.
- Внесли зміни до структури виконавчих органів міської ради, загальної чисельності апарату міської ради та її виконавчих органів, затвердженої рішенням Каховської міської ради від 22.12.2020 № 84/3.
- Затвердили Положення про відділ комунального майна та землі Каховської міської ради.
- Прийняли рішення про Програму розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Каховський міський центр первинної медико-санітарної допомоги Каховської міської ради» на 2021 рік.
- Затвердили фінансовий план комунального некомерційного підприємства «Каховський міський центр первинної медико-санітарної допомоги Каховської міської ради» на 2021 рік.
- Внесли доповнення до рішення сесії Каховської міської ради від 28.01.2021 року №191/6 «Про затвердження переліку земельних ділянок для набуття права на їх оренду на земельних торгах у 2021 році».
- Внесли зміни до рішення сесії міської ради від 22.12.2020 року №83/3 «Про бюджет Каховської міської територіальної громади на 2021 рік».
Крім того, відповідно до звернення депутата фракції політичної партії «Європейська Солідарність» - Михайла Гончара до порядку денного було долучено проєкт рішення про звернення депутатів Каховської міської ради VІІІ скликання до Президента України та Кабінету Міністрів України щодо необхідності невідкладного інформування населення Херсонської області про початок вакцинації від коронавірусної хвороби COVID-19.
Відтак, на 7 позачерговій сесії депутатами Каховської міської ради було прийнято 10 рішень, з якими згодом можна буде ознайомитися у розділі «Нормативні документи» за посиланням: https://cutt.ly/gk5FPxT .

 

 

Фото: