Субота 27 Листопада 2021 року subscribe_imgПідписатися на новини
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади

Підписано Меморандум про співпрацю щодо надання безоплатної правової допомоги

27.05.2021

Сьогодні відбулося урочисте підписання Меморандуму про співпрацю між Каховською міською територіальної громадою в особі міського голови Віталія Немерця та Каховським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги в особі в.о. директора центру Євгенії Задорожної.

Метою меморандуму є консолідація зусиль, спрямованих на співпрацю в частині формування сприятливого середовища та забезпечення реалізації доступу до безоплатної правової допомоги, налагодження співпраці для забезпечення покращення рівного доступу до правосуддя населенню України (особливо вразливим категоріям населення).

Співпраця сторін відбуватиметься в таких напрямках:

- вжиття заходів для забезпечення роботи мобільних / дистанційних пунктів доступу до безоплатної правової допомоги в с.Малокаховка, с.Коробки, с.Роздольне, с.Чорноморівка, с.Вільна Україна;

- організація спільних заходів, спрямованих на підвищення рівня правової свідомості громадян щодо захисту їхніх прав, зокрема права на безоплатну правову допомогу, шляхом проведення виїзного консультування, інформаційних лекцій, семінарів, зустрічей та інших заходів, в тому числі шляхом створення пріоритетних можливостей для соціально незахищених верств населення отримувати таку інформацію;

- організація спільних заходів, спрямованих на підвищення рівня правової поінформованості працівників органу місцевого самоврядування, комунальних закладів, старостатів шляхом проведення семінарів, круглих столів, зустрічей та інших заходів.