Четвер 25 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

Під час виїздного особистого прийому громадян мешканці старостинського округу звернулися до міського голови

17.06.2021

16 червня 2021 року міський голова Віталій Немерець разом с заступницею Галиною Лобунько здійснили виїздний особистий прийом громадян для мешканців села Коробки.
Люди звернулися до голови і з особистими питаннями, і з питаннями, які стосуються благоустрою та соціальної сфери всього села. Так піднімалася тема соціального таксі для тих, хто потребує такої послуги, питання якості водопостачання для мешканців, проблеми відсутності спортивних секцій для молоді. Також було багато особистих питань. В рамках робочого візиту міський голова відвідав коробківське сільське комунальне підприємство та майбутній молодіжно-розважальний центр, який ще ремонтується.

Нагадаємо, що 4 червня в приміщенні сільради села Чорноморівка заступниця Каховського міського голови Галина Лобунько також провела прийом громадян. Люди прийшли з наболілим та тими питаннями, що потребують негайного реагування. Вирішувалися питання водозабезпечення, роботи ФАПу та інші, які стосуються життедіяльності чорноморівської громади.