П'ятниця 19 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

ПЕРШИЙ МІСЬКИЙ ТУРНІР ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ГРИ «МОЯ КАХОВКА»

25.09.2015

24 вересня у ЗОШ № 4 на Першому міському турнірі інтелектуальної гри Брейн-ринг «Моя Каховка» серед команд учнів загальноосвітніх навчальних закладів зібралися розумні, швидкі, сучасні каховчани, які люблять своє рідне місто і знають про нього все.
На гру подало заявки 7 команд: "Old school" (ЗОШ № 1, капітан - Надточій Яна, наставник - Крето Олена Вікторівна); "Мандрівник" (СЗОШ №2, капітан - Варава Олександра, наставник - Зубкова Тетяна Павлівна); "Промінь" (ЗОШ № 3, капітан - Захарченко Максим, наставник - Апічук Артем Олегович); "Енштейн" (ЗОШ № 4, капітан - Росляк Дмитро, наставник - Розискул Оксана Петрівна); "Резонанс" (ЗОШ № 5, капітан - Андрющенко Влада, наставник - Грек Ірина Миколаївна); "Юність" (ЗОШ № 6, капітан - Паламарчук Катерина, наставник - Муравська Олена Миколаївна); "Скіф" (НВК "Каховська гімназія", капітан - Хруслова Юлія, наставник - Панасюк Валентина Іванівна).
На гру прибули і почесні гості: перший заступник міського голови Павло Пуляєв та заступник начальника відділу освіти Ірина Зозуля. Компетентне журі, Світлана Сидьолкіна, завідувач Каховським історичним музеєм, та Сергій Макогон, кореспондент газети "Каховська зоря", допомагало прийняти рішення по спірним питанням ведучій гри - Владиславі Базилевич.
Гра проходила за Олімпійською системою на вибування. Всього було зіграно 6 раундів. До півфіналу вийшли команди "Енштейн", "Резонанс", "Скіф" та "Промінь". Після напруженої гри у фінал пройшли команди "Резонанс" (ЗОШ № 5) та "Скіф" (НВК "Каховська гімназія"). У цьому двобої найсильніших та найрозумніших в залі було справді гаряче. Декілька питань довелося зняти з обговорення, адже команди одночасно натискали на дзвоник і визнати, хто має відповідати було неможливо. При рахунку 4:4 долю півфіналу вирішила швидкість реакції гравців команди "Резонанс" (капітан - Влада Андрющенко), які й здобули перемогу з рахунком 5:4. Гра видалась цікавою та напруженою. Вболівальники підтримували команди, а учні ЗОШ № 4 навіть намалювали плакат та прийшли з прапорами, щоб підтримати своїх друзів. Та головне, що атмосфера заходу була дружньою. Під час музичних пауз яскраві танці подарували присутнім учні ЗОШ № 4 та колектив «Міріденс» , а пісню - Доценко Кирил, учень ЗОШ № 1.
Слова поздоровлення та подарунки вручив усім командам перший заступник міського голови Павло Пуляєв. Команда-переможець отримала ще й кубок Першого міського турніру інтелектуальної гри брейн-ринг «Моя Каховка». А наостанок усі учасники та гості сфотографувались.
Гра проводиться відділом освіти Каховської міської ради. Партнерами були: Каховський історичний музей, відділ у справах молоді та спорту, відділ оргкадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю, відділ культури, редакція газети «Каховська зоря». Організатори дякують наставникам та учням за неперевершену гру та бажають подальших успіхів на шляху отримання нових знань.

Фотографії     Поліни Гондаревої