П'ятниця 04 Грудня 2020 року subscribe_imgПідписатися на новини

Перший брифінг новообраного міського голови Віталія Немерця відбувся одразу по завершенню сесії

19.11.2020

19 листопада, одразу по завершенню урочистої першої сесії новообраного депутатського корпусу, розпочався брифінг за участю міського голови Віталія Немерця з представниками засобів масової інформа
Під час брифінгу Віталій Анатолійович представив членів своєї команди - майбутніх заступників міського голови, які опікуватимуться різними сферами життєдіяльності міста: Руслана Романенка, Галину Гондареву, Івана Орєхова, Галину Лобунько, Віталія Чернявського і майбутнього секретаря ради - Ірину Гончарову. Міський голова підкреслив, що склад команди сформовано на основі професійних якостей кожного та бажання змінювати на краще життя у громаді. А кожен з членів команди презентував стратегічні напрями роботи, над якими планує працювати найближчим часом, якщо завтра рада підтримає їх кандидатури.
У брифінгу взяли участь представники ТРК «Перший регіональний»; громадсько-політичного тижневика «Новий день»; видання «Каховська зоря»; інтернет-видання «Таврійські вісті»; студії КІТ.
Віталій Анатолійович запевнив, що відкритість влади та діалог з представниками засобів масової інформації стануть гарною традицією Каховської міської територіальної громади.