UKR
Вівторок 17 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинПерше вересня! День знань! Перший урок!


01.09.2020

Старт нового 2020-2021 навчального року! Свято мудрості, добра, натхнення, позитивних змін і розвитку, пізнання нового! Урочисте і хвилююче свято, що єднає покоління!
Особливим і визначальним цей осінній сонячний день стане для наших любих першачків, які вперше ступлять на шкільний поріг. Не менш важливим він є і для одинадцятикласників, яким доведеться обирати новий шлях у доросле життя, визначати орієнтири і досягати омріяних висот.
Нехай кожному школяру запам’ятається цей день довгоочікуваними радісними зустрічами з однокласниками, вчителями, цікавими знайомствами і пробудженням спраги до знань. А сил і терпіння вистачить на весь прийдешній рік! Високих результатів, легких контрольних, цікавих уроків, вірних друзів, з якими все, що було сказано, легко здійсниться!
В цей день починається дорога в майбутнє кожного школяра, і по ній впевнено ведуть молоде покоління - педагоги, наставники, вихователі. Щоденно віддаючи свої знання та тепло сердець, натхненно навчаючи і виховуючи з любов’ю! Упевнені, що зерна науки проростуть у юних душах врожаєм мудрості та натхнення. Нехай світлим, радісним і плідним на здобутки і досягнення буде цей навчальний рік, шановні педагоги!
Найщиріші вітання сьогодні родинам каховських школярів та вихованців! Мами і тата, бабусі і дідусі - ви важливі учасники освітнього процесу. Ваша участь та підтримка в цьому процесі є необхідної і потрібною кожного дня, заради майбутнього наших дітей.
Управління освіти Каховської міської ради.

«Щиро вітаємо з Днем знань! Від усього серця зичимо першокласникам, учням і студентам величезного бажання вчитися та пізнавати. Легкості в новому навчальному році та гарних оцінок. Дружної атмосфери, цікавих подій і постійного прагнення бути краще, ніж учора! Педагогам бажаємо витримки, оптимізму, зразкових і відповідальних вихованців! А батькам - сил, терплячості та взаєморозуміння зі своїми дітьми! Зі святом, дорогі каховчани!», - привітав освітян міський голова Андрій Дяченко.

Вітали учнівську спільноту в цей святковий день у закладах освіти та, навіть, у соцмережі Facebook. Ось деякі з цих привітань:
Галина Соломахіна, директорка СЗОШ № 2, членкиня виконкому Каховської міської ради: «Людина по життю іде з учителем. Він присутній скрізь: у порадах, у знаннях, у виборі життєвого стежини. Сьогодні знову щире серце учительства відкрите для тисячі маленьких янголів, які вирушають у незвідане, але неймовірно захоплююче і вічне - країну мудрості й знань. Одна з найважливіших і з унікальною історією Каховська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 відкрила свої обійми для першокласників, яких ми урочисто привітали на святі Першого Дзвоника. Хай наші діти вчаться під сонячним, небом, голубою хмаринкою і ясною зіркою, а життя буде веселим і яскравим, бо саме через райдугу вони зробили перші кроки в рідній школі. Всіх зі святом. Будьте щасливі.»

Галина Гондарева, директорка ЗОШ № 4, депутатка Херсонської обласної ради: «Любі наші діти, батьки! Ми довго чекали на зустріч з вами! Вітаємо з початком нового навчального року! Можливо, це ще один дуже складний рік, але хай він, для нас для всіх, буде наповненим змістом про життя і щастя, бережне ставлення до себе і своїх близьких, пізнання себе і своїх можливостей, любовью до свого міста і своєї країни!»

То ж, з Днем знань! Нехай цей вересневий день несе здоров’я і безпеку, гарний настрій, стабільність в кожен заклад освіти нашого міста, в кожну родину!