П'ятниця 29 Березня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

“ПЕРЕХРЕСТЯ ТРЬОХ МОРІВ” - ПІД ТАКИМ ДЕВІЗОМ ПРОЙШОВ ХІІІ (ЮВІЛЕЙНИЙ) МОТОФЕСТИВАЛЬ “ТАЧАНКА 2019”

15.07.2019

За підтримки міського голови Андрія Дяченка та за сприяння Вегандза Мясникяна 12-14 липня в Каховці відбувся ХІІІ (ювілейний) мотофестиваль "Тачанка 2019", який за два дні зібрав більше чотирьох тисяч своїх прихильників: байкерів, музикантів, просто глядачів з багатьох регіонів нашої країни, в тому числі і 510 байкерів та 39 музикантів. Мотогості фестивалю зібрались з 14 регіонів України: Херсонська, Запорізька, Дніпропетровська, Одеська, Миколаївська, Київська, Харківська, Донецька, Вінницька, Полтавська, Сумська, Чернівецька області, а також з м. Київ та Автономної Республіки Крим. Заходи фестивалю відвідало близько 4 тис. чоловік з 71 населеного пункту України. Більше всього було гостей за звичай з Херсонської області. Мотофестиваль традиційно офіційно відкрив міський голова А.Дяченко. Організатори та ініціатори фестивалю: ММГО "Колеса Дракона" та відділ у справах молоді та спорту, які підготували багато традиційних і нетрадиційних заходів для учасників і гостей. Вперше була проведена байкерська квест-гра "Валера, ти де?" (її організували та провели (Олександр Філімонов, Владислава Базилевич, Юрій Скляр, Олеся Мінська, команда КВН "Гори по коліна" та Каховське Козаче товариство). При підтримці ФГ «Шафран Любимівський» відбулась екскурсія до «Маленької Голандії», яку організувала прес-аташе мотофестивалю В.Базилевич. "Вечірні посиденьки" від Карена Гамбаряна, а завдяки О.Філімонову гості «Тачанки 2019» побачили кращі музичні гурти ("Контрабаз" (м. Н.Каховка), "RED FOX" (м. Каховка), "Tractor Party" (м. Миколаїв), "Child Roland" (м. Херсон), "Ракета" (м. Одеса), "Роликс" (м. Херсон); гумористичні конкурси, які проводив Ю.Скляр; мотопарад, який очолювали місцеві байкери батько і син Левченки: Олексій ("Лев" і Лев), а також після довгої перерви і президент мотофестивалю "Зікра" (Олександр Зікранець), колективне фото на монументі "Легендарна Тачанка", яскраве мотошоу від фіналістів шоу "Україна має талант", учасників мотошоу у понад 10 країнах Європи та ближнього зарубіжжя, призерів чемпіонатів по стантрайдингу України і Європи Андрія Головні і Славомира Хілінського. Їм чудово підіграв молодший "Лев". Хлопці з’явились в Каховці в першу чергу завдяки сприянню Вегандзу Мясникяну. Вегандз сприяв і проведенню традиційної "Мокрої дискотеки". Проведено черговий чемпіонат по кастомайзінгу, які організували Андрій Мінський та Юрій Скляр; два рок-концерти (ведучі Юрій Скляр та Андрій Карєв); молодіжна дискотека; завдяки підтримці туристичній агенції "SIESTA" відбулось фаєр-шоу від Новокаховської файєр-групи "Хорс" (керівник Ігор Остроумов), пивний чемпіонат від ТМ "Черніговське" та від Руслана Скорохода; вручення спеціальних байкерських номінацій; був і вже традиційний "козацький куліш" від Каховського Козачого товариства (отаман і одночасно електрик фестивалю Григорій Мінський). Розповсюджено близько 5000 презервативів та 1000 лубрікантів, а також профілактичну літературу. Учасники мотофестивалю радо приймали профілактичну інформацію і засоби захисту здоров’я. Окрема подяка за це партнерам фестивалю БО Мережа Каховка (керівник Паршикова Тетяна) та Херсонському обласному БФ "Мангуст" (керівник Лисак Євгенія), останні (на запрошення оргкомітету) ще й надали мобільну амбулаторію для тестування бистрими тестами на ВІЧ. Було протестовано 87 чоловік. Гості мотофестивалю "Тачанка 2019" отримали також поліграфічну продукцію від ініціативних груп "ГУК" та "Збережемо нашу історичну спадщину". Під час фесту Студія «Каховська школа кіно і телебачення «Studio КіТ» (керівники Геннадій Гнатовський та Анна Забеліна) вели відеозйомки і надіємось, що скоро бажаючі побачать відеофільм "Тачанка 2019". Фестиваль запам’ятатися також завдяки фотографіям Костянтина Нечітовського. Головним режисером мотофестивалю "Тачанка 2019", як завжди була талановита Світлана Зібіньова.
Організатори відзначають професійну і відповідальну роботу по підготовці та проведенню мотофестивалю: відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла (Бондаренко І.П.), КП "КТП" (керівник Трофімчук А.А.), КВУ "Каховський водоканал" (керівник Блищик Е.Л.), Каховський ВП ГУ Національної поліції в Херсонській області, Каховський МРВ ГУ ДСНС України в Херсонській області, ДПРЧ-13 ДСНС України у Херсонській області, міське громадське формування з охорони громадського порядку "Щит", Каховську станцію екстреної (швидкої) медичної допомоги.
Організатори дякують всім спонсорам та партнерам: ПП «Властелин», ДПДГ «Асканійське», ДПДГ «Каховське», ФГ "Зоря Каховщини", ФГ "Алтанал", ДТВ "Каховський ХПП", приватному підприємцю Віктору Помазнюку, друкарні «Приват», Рекламній агенції "Grizart", ПП "Гармонія" (керівник Олександр Ліпа), ПП "Лювіна" (керівник Віктор Рябцев), ФОП Прийма Андрій, ТОВ "Каховське АТП-16506", магазини: "Ромашка", "Наш магазин", "24 часа", Фабриці меблів "Соломон", ПП Вакуліч Володимир, ФОП Барбашов Сергій, ФОП Могила Віталій, ПП Юраш В.А., "Хоттабыч", Каховська ДЮСШ, ДНЗ «КПЛСП» тощо. Медіа-підтримка: Телеканал «СКІФІЯ», газета «Каховська зоря», інформаційно-аналітичне видання "Каховские новости", газета «Новий день», офіційний сайт територіальної громади міста, група "Каховська міська рада" у соцмережі facebook, «Таврийские вести», інформаційно-аналітичне видання «Херсонська думка», видання "Південна інформаційна компанія".
Особлива подяка Вегандзу Мясникяну та туристичній агенції "SIESTA" за постійну підтримку молодіжних та спортивних заходів в Каховці, в тому числі і ХІІІ (ювілейного) мотофестивалю "Тачанка 2019".
А хотілось би цю інформацію закінчити традиційними словами каховчанина Максима Сисоєнка, які ми вперше почули від нього ще у 2017 році: "якщо ти не байкер - то це не привід не відвідувати байкерський мотофестиваль "Тачанка!!".