UKR
Середа 12 Серпня 2020 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Перегляд ліричної комедії «Мої думки тихі» просто неба закохав присутніх у нове українське кіно


20.07.2020

«Мої думки тихі» - українська лірична комедія українського режисера Антоніо Лукіча 2019 року. У червні 2017 року цей кінопроект став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно. Стрічка стала дебютною повнометражною художньою стрічкою для Лукіча. Фільм отримав державну фінансову підтримку розміром 8,9 млн грн із загального кошторису в 9,2 млн грн. Зйомки почалися з березня 2018 року. Вони проходили в Києві, в Карпатах і на Закарпатті.
Вперше фільм демонструвався 4 липня 2019 року на секції East of West («На Схід від Заходу») 54-го Міжнародного кінофестивалю У Карлових Варах. Там фільм «Мої думки тихі» отримав Спеціальну премію журі. В Україні кінофестивальна прем’єра стрічки відбулася під час Одеського міжнародного кінофестивалю, де робота Антоніо Лукіча отримала приз глядацьких симпатій, премію FIPRESCI за найкращий український фільм, премію за найкращу акторську роботу (Ірма Вітовська-Ванца) та спеціальну згадку журі (Андрій Лідаговський). Фільм вийшов в український кінопрокат 16 січня 2020 року.
І ось, ексклюзивно і тільки для Каховки, за підтримки відділу культури Каховської міської ради, місто отримало право на показ неперевершеної української комедії «Мої думки тихі». Показ відбувся 18 липня просто неба на площі Трудової слави, то ж побавити себе якісним кінопродуктом міг кожен бажаючий. На диво тонка робота молодого режисера про одвічну проблему батьків та дітей знята настільки точно, що учасники заходу просто закохалися в нове українське кіно.
«Кіно під відкритим небом вчора було максимально затишним, домашнім. Бо дивилися своє, рідне - українське кіно. Знайомі пейзажі, знайомі ситуації і діалоги. Гадаю, кожен так чи інакше впізнав в головних героях себе або близьких», - прокоментувала показ на своїй сторінці начальниця відділу культури Каховської міської ради Анна Садова.

Фото: