UKR
Неділя 20 Січня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Паралімпійці змагалися за «Кубок Славутича»


02.10.2017

27 вересня 2017 року база відпочинку «Славутич», що знаходиться в Таврійську, радісно вітала на своїх спортивних спорудах учасників відкритих комплексних міських змагань «Кубок Славутича» серед спортсменів з обмеженими функціональними можливостями. Організатори заходу: Каховська філія регіонального центру «Інваспорт», відділ у справах молоді та спорту Каховської міської ради при підтримці адміністрації Каховського геріатричного пансіонату та адміністрації бази відпочинку «Славутич».
Спортсмени-паралімпійці з Каховки, Нової Каховки та Берислава змагались з таких видів спорту: шахи, шашки, дартс, боулінг та бочче. За результатами змагань в особистому заліку перше місце з шахів посів Захаров Костянтин (Берислав), друге місце - Подаляко Андрій (Каховка), третє - Котлюба Оксана (Н.Каховка - М.Олександрівка).
В шашках переміг Таберко Микола (Каховка), друге місце у Євсеєва Сергія (Н.Каховка), третє - у Зелінського Володимира (Каховка).
В змаганні з дартсу перше місце здобув Дрочов Віктор (Каховка), друге - Захаров Костянтин (Берислав), третє - Чекмазов Андрій (Каховка).
Перше місце з боулінгу посів Чекмазов Андрій (Каховка), друге місце - Скрипаль Ксенія (Каховка), третє місце - Зелінський Володимир (Каховка).
Переможцем змагань з бочче став Лещінський Андрій (Каховка), друге місце посіла Скрипаль Ксенія (Каховка),третє місце - Ткаченко Віра (Каховка).
Всі переможці та призери змагань в особистому заліку були нагороджені грамотами та медалями від організаторів. У командному заліку з багатоборства кращою стала команда паралімпійців м. Каховки, яку нагороджено почесним кубком.