Понеділок 06 Липня 2020 року subscribe_imgПідписатися на новини

Паралімпійці в Каховці змагалися з фігурного водіння на візках

24.06.2020

24 червня 2020 року на базі КЗ ХОР «Каховський геріатричний пансіонат» відбулись міські змагання з фігурного водіння на візках серед осіб з інвалідністю, присвячені Дню Конституції України та Дню молоді.
Змагання були організовані Каховською філією регіонального центру «Інваспорт» спільно з відділом у справах молоді та спорту Каховської міської ради та при підтримці адміністрації геріатричного пансіонату.
За результатами змагань перше місце у заліку серед жінок посіла Набойщікова Ірина, друге - Гудкова Тетяна, третє - Скрипник Вікторія.
Серед чоловіків переможцем став Ложка Андрій, друге місце у Кульбікаєва Олександра, третє - у Белоуса Сергія. Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, медалями та кубком від організаторів.

За інформацією Каховської філії «Інваспорт»