Понеділок 23 Жовтня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини

ПАМ’ЯТІ ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ

13.11.2015

Швидко плине час, і ось, у цьому році, виповнюється п’ять років з дня відкриття пам’ятного знаку загиблим воїнам-інтернаціоналістам, як свідчення священної пам’яті про всіх воїнів-інтернаціоналістів, які загинули під час воєнних конфліктів та бойових дій на території інших держав. Подвиги учасників бойових дій - це та велична правда історії, яку не перекреслити у мінливому світі. Це взірець справжнього дієвого патріотизму для кожної людини і свідомого громадянина, наочне свідчення єдності всіх поколінь нашого народу.
13 листопада на березі Дніпра біля пам’ятного знаку загиблим воїнам-інтернаціоналістам зібралися бойові побратими, їх рідні та близькі, представники влади та громадськості. Першою привітала присутніх їх натхненниця - голова Каховського міського товариства воїнів-інтернаціоналістів Наталія Скін, яка і нагородила грамотами найбільш активних учасників організації. Від міської влади присутніх привітав перший заступник міського голови Павло Пуляєв. Добрими словами, спогадами про минулу війну та про встановлення цього пам’ятного знаку поділилися з присутніми голова Каховської районної спілки воїнів-інтернаціоналістів Костянтин Мєшков, Каховської районної ради ветеранів Станіслав Соколовський та Олександр Карасевич. Вшанували тих, хто загинув під час війни та вже у мирний час хвилиною мовчання. А на завершення мітингу поклали квіти до пам’ятного знаку загиблим воїнам-інтернаціоналістам.
Захід відбувся за підтримки Каховського міського товариства воїнів-інтернаціоналістів, Каховської районної спілки воїнів-інтернаціоналістів, відділу культури Каховської міської ради.

Фотографії Владислави Базилевич