UKR
Середа 26 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

ПАМ’ЯТАЄМО, ШАНУЄМО, ДОГЛЯДАЄМО


28.04.2015

Можна багато і довго говорити про патріотизм і повагу до загиблих героїв, однак лише конкретні справи виявляють наше справжнє ставлення до полеглих: опіка над родинами загиблих воїнів та догляд за місцями їх поховань.
Часто достатньо потрапити на військовий цвинтар, аби зрозуміти, що для когось життя солдата так і залишилось «копєйкой», а для інших - це трагедія особистості, зі своєю долею, історією та могилою.
Наприкінці минулого тижня небайдужі каховчани, працівники Каховського історичного музею на чолі з директором музею С.Сидьолкіною, члени міського товариства воїнів-інтернаціоналістів разом з Н.Скін прибирали на могилах загиблих воїнів Великої Вітчизняної та воїнів-інтернаціоналістів у місцях військових поховань. Взяли із собою і квіти, і фарбу підфарбувати огорожі, і лампадки, а воїни-інтернаціоналісти потім ще й висадили 4 берізки біля пам’ятника на набережній міста, які безкоштовно надав приватний підприємець С.Дроздик.
Та все одно, роботи ще залишається багато. То ж, не будьте байдужими - приєднуйтесь до наведення ладу у нашому спільному домі та віддайте шану полеглим у боях співгромадянам доброю справою догляду за місцем їх останнього спочинку.