UKR
Субота 10 Червня 2023 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинПамʼятник Д.М.Куликовському запропонували встановити на набережній міста, залучивши позабюджетні кошти


11.06.2020

11 червня на комісії з питань найменувань і пам’ятних знаків розглянули клопотання голови наглядової ради Благодійного фонду ,,Лепта" І.В. Бжезицького щодо встановлення та передачі на баланс міста бронзового монументу Д.М. Куликовського по вул. Набережній.
Відповідно до наказу Державного комітету України з будівництва та архітектури Міністерства культури і мистецтв України від 30.11.2004 № 231/809 "Про затвердження Порядку спорудження (створення) пам’ятників і монументів" до заяви були надані: обґрунтування доцільності встановлення в місті Каховка монумента Д.М. Куликовському, фінансово-економічне обґрунтування вартості спорудження монументу та джерела фінансування.
І.В. Бжезицький в доповіді зазначив, що реалізацію проекту та встановлення даного монументу планується здійснити за рахунок залучених коштів від меценатів проекту та інших джерел фінансування не заборонених чинним законодавством України.
Комісією одноголосно вирішено погодити клопотання голови наглядової ради Благодійного фонду ,,Лепта" І.В. Бжезицького щодо встановлення та передачі на баланс міста бронзового монументу Д.М. Куликовського по вул. Набережній (на місці колишнього памʼятника М.В.Фрунзе) та доручити відділу культури підготувати проект рішення виконавчого комітету Каховської міської ради.

Фото з проектної пропозиції

 

Фото: