UKR
Вівторок 17 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинПАЙОВА УЧАСТЬ У РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ МІСТА


11.01.2017

Сьогодні о 10-00 відбулось засідання комісії з питань залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури м. Каховки. На комісії розглянули заяву ТОВ ,,АТБ-інвест" щодо укладання договору про пайову участь по наступним об’єктам:
1. ,,Реконструкція 57/100 частин від нежилого приміщення під магазин продовольчих та непродовольчих товарів по просп. Європейському, 7 (просп. Ворошилова,) в м. Каховка" (орієнтовна сума внеску пайової участі у розвитку інфраструктури міста становить - 37 тис. 658 грн.).
2. ,,Реконструкція нежилих приміщень під магазин продовольчих та непродовольчих товарів по просп. Європейському, 7/1 (просп. Ворошилова,) в м. Каховка" (орієнтовна сума внеску пайової участі у розвитку інфраструктури міста становить - 158 тис. 342 грн.).
Відповідно до статті 40 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" забудовник зобов’язаний взяти участь у створенні та розвитку інженерно-траспортної інфраструктури населеного пункту шляхом перерахування коштів до місцевого бюджету до прийняття об’єкта будівництва в експлуатацію. Це є однією із складової наповнення бюджету міста Каховка.

Фото: