UKR
Середа 18 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинОЗДОРОВЧИЙ СЕЗОН ДЛЯ ДІТЕЙ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ


14.05.2014

          altВже третій рік поспіль маленькі каховчани мають змогу отримати оздоровчі послуги на березі Азовського моря на базі ТОВ „Генічеський сільськогосподарський оздоровчий дитячий заклад ім. І. Кулика”. Минулого року виявили бажання подихати морським повітрям, вдосталь накупатися у теплому морі та гарно провести час з новими друзями 54 дитини.

    Цього року управління праці та соціального захисту населення Каховської міської ради в рамках організації надання дітям пільгових категорій міста Каховки соціальних послуг з  оздоровлення  та  відпочинку  за рахунок бюджетних коштів із залученням коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та батьківських коштів здійснює формування групи дітей віком від 7 до 17 років для оздоровлення на базі ТОВ „Генічеський сільськогосподарський оздоровчий дитячий заклад ім. І. Кулика” (с. Генгорка Генічеського району Херсонської області) з 04.06 по 24.06.2014    
       Шановні батьки та опікуни!  Якщо ви бажаєте оздоровити своїх дітей, які є: дітьми - сиротами, дітьми, що позбавлені    батьківського  піклування, дітьми - інвалідами;  дітьми,  потерпілими від наслідків Чорнобильської  катастрофи,  дітьми, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф; дітьми з багатодітних і малозабезпечених сімей; дітьми, батьки яких загинули від  нещасних  випадків  на  виробництві  або  під  час  виконання службових обов'язків;  дітьми,  які  перебувають  на  диспансерному обліку; талановитими та обдарованими дітьми – переможцями в міжнародних, всеукраїнських,  обласних,  міських, районних олімпіадах, конкурсах, фестивалях,  змаганнях,  спартакіадах,  відмінниками навчання,  лідерами дитячих громадських організацій;  дитячих  творчих  колективів  та спортивних команд зверніться до управління за адресою :
м. Каховка, вул.. К.Маркса, 103, каб. 112 або зателефонуйте за тел.. 4-41-91,   моб. 0660826587 і вам нададуть інформацію про можливість оздоровлення ваших дітей на базі ТОВ „Генічеський сільськогосподарський оздоровчий дитячий заклад ім. І. Кулика” з 4 червня 2014 року протягом 21 календарного дня.