Понеділок 23 Жовтня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини

ОТРИМАННЯ МЕШКАНЦЯМИ МІСТА АДМІНІСТРАВТИВНИХ ПОСЛУГ

02.12.2015

На даний час для отримання мешканцями міста адміністративних послуг Управління Держгеокадастру у Каховському районі, Каховського міськрайонного управління головного управління Держсанепідслужби України у Херсонській області, каховського районного сектору ДМС України в Херсонській області, Каховського районного відділу управління ДСНС України у Херсонській області, а також відділів та управлінь міської ради необхідно звертатись до Центру надання адміністративних послуг Каховської міської ради за адресою: м. Каховка, вул.К.Маркса, 138 (перший поверх будівлі готелю "Таврія").
З переліком адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг Каховської міської ради можливо ознайомитись на офіційному сайті територіальної громади міста Каховки в розділі "Центр надання адміністративних послуг", безпосередньо в Центрі або зателефонувавши за номером 4-09-79.

Центр надання адміністративних послуг Каховської міської ради