UKR
Середа 18 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинОСІННЄ ДИВО В ГІМНАЗІЇ


05.11.2015

Осінь!?. Осінь - це кава з корицею, кленове листя, різнокольорові дерева, теплі, ніжні плюшки з ваніллю й тонкий запах диму... Так, це неймовірна, романтична, надихаюча на творчість пора року, яка зачаровує вже з перших своїх днів. Їй навіть можна пробачити і дощ, і вітер, і перший холод! Гуляючи парком по килиму з жовтого листя, слухаючи його шурхіт і вдихаючи аромат, хочеться якомога довше зберегти в пам’яті ці відчуття, адже вже через кілька днів уся ця краса зникне й чекати її доведеться цілий рік. Але є можливість принести часточку осінньої краси в свій будинок! Саме восени особливо відчуваєш материнське тепло, батьківський лагідний погляд, посмішки бабусі й дідуся, приємні обійми друзів - усе таке рідне, сімейне... Тому й гімназійна родина вирішила прикрасити свою шкільну оселю в осінніх барвах, створила надзвичайно привабливий золотистий, жовто-оранжевий дизайн. Адже так хочеться почуватися наче вдома!
Учні, батьки, учителі дуже творчо підійшли до оформлення класних кімнат, у кожного «дизайнерського» колективу був свій стиль, техніка, матеріали, декоративні прийоми. Це й букети з найгарніших різнобарвних листочків, горобини, калини, шишок, соняшників. На поличках, підвіконнях і столах створені унікальні осінні композиції з фруктів, овочів, засушених листків і гілок з використанням ваз, підставок, чаш, а також декоративних елементів. Є також і володар осінніх врожаїв - Пан Гарбуз! Двері, стіни класів прикрасили осінні віночки й плетіння із злаків. Особливо мило й чуттєво виглядають в цьому осінньому декоруванні дитячі малюнки, поробки, аплікації.
Тож, створити добрий, чарівний, казковий настрій - дуже просто! І для цього не обов’язково фінансово витрачатись. Головне - мати трохи часу, творчої енергії, натхнення й бажання зробити наших дітей щасливими!

Фото: