Вівторок 17 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади

архів новин

Осінній призов-2021: Херсонщина планує відправити на строкову службу 510 осіб

06.10.2021

01 жовтня в Україні розпочався військовий призов на строкову службу, який триватиме до 21 грудня. За цей час лави Збройних сил України та інших військових формувань мають поповнити 13 575 осіб. Таке завдання стоїть перед Генштабом ЗСУ.

Для Херсонщини планове завдання по призову на строкову військову службу восени становить 510 осіб. Про це повідомив заступник військового комісара Херсонського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олег Соболєв.

За його словами, під час осіннього призову у Херсонській області на призовні дільниці планують викликати 13 417 осіб. У розподілі по новоутворених районах це виглядає наступним чином:

- Бериславський — 1393;

- Генічеський — 1588;

- Каховський — 2793;

- Скадовський — 1494;

- Херсонський — 6149.

Також для проведення якісного медогляду при призовних дільницях будуть створені військово-лікарські комісії.

Інформація з офіційного сайту Херсонської обласної державної адміністрації