Середа 13 Грудня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини

ОРГКОМІТЕТ ДО ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

21.11.2016

18 листопада під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира Федченка відбувся оргкомітет з питань підготовки та відзначення Дня Збройних Сил України. Під час оргкомітету остаточно визначилися з часом проведення заходів, а саме:
02 грудня о 10:00 у Каховській школі мистецтв відбудеться свято козачат та міськрайонний конкурс "Кращий знавець історії козацтва 2016 року";
06 грудня о 10:00 у залі МПК "Меліоратор" - демонстрація документального фільму "Край землі";
06 грудня об 11:00 у залі МПК "Меліоратор" - урочистості та святковий концерт до Дня Збройних Сил України;
06 грудня о 14:00 у міській універсальній бібліотеці - презентація ІІ тому книги "Хронологія мужності 2015-2016" присвячену загиблим бійцям Херсонщини.
В цей же час у фойє МПК "Меліоратор" проходитиме фотовиставка "Каховчани в АТО" та виставка бригадних прапорів. В рамках свята козачат та концерту до Дня Збройних Сил України передбачається вручення медалей учасникам АТО, вшанування волонтерів, а також багато іншого.