UKR
П'ятниця 21 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН У КАХОВЦІ РОЗПОЧАТО


19.10.2016

Відповідно до рішення виконавчого комітету Каховської міської ради від 12.10.2016 року № 256 опалювальний період в місті розпочато 15.10.2016 року.
Котельні КП "Котельщик", які подають теплоносій до ЗОШ № 3 та №4, дитячий садок "Казка" та дитячий будинок "Радість" запущені вчасно і заклади опалюються.
Автономні та модульні котельні відділу освіти, а це д/с "Сонечко","Джерельце", "Оленка" та Станція юних техніків також включені. У ніч з суботи на неділю спрацювала автоматика в котельнях Каховської гімназії та д/с "Іскорка". Викликані спеціалісти обслуговуючої організації і сьогодні повинні бути усунені недоліки, що дасть можливість запустити котельні.
Котельні КПТМ "Каховтеплокомуненерго" запущені із запізненням. Це сталося у зв’язку з відмовою ПАТ "Херсонгаз" розпломбувати котельні незважаючи на прийняте виконкомом рішення про початок опалювального періоду. Станом на 19 жовтня 2016 року запущені котельні №1, №2, №4. У процесі запуску котельні № 3, №5. Зіграло свою роль і те, що ПАТ "Херсонгаз" не дало можливості здійснити пробний запуск котелень і пуско-налагоджувальні роботи, у результаті чого під час запуску котельні №5 виявлено недоліки, які на даний час усуваються працівниками КПТМ "Каховтеплокомуненерго".

Фото: