UKR
Неділя 22 Липня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Олімпійський день в Каховці


24.06.2014

З нагоди відзначення 120-річчя заснування Міжнародного олімпійського комітету, 20 червня 2014 року на спорткомбінаті «Олімпійський» відбулося спортивне свято, присвячене Міжнародному та Всеукраїнському Олімпійському дню.

Всеукраїнський Олімпійський день проводиться в червні в усіх регіонах України за ініціативою Національного олімпійського комітету України з метою популяризації фізичної культури і спорту, олімпійського руху, пропаганди здорового способу життя серед усіх груп населення за участю чемпіонів і призерів олімпійських ігор, спеціалістів сфери фізичної культури і спорту, дітей, юнацтва, молоді і ветеранів спорту.

 

Організаторами заходу в Каховці стали Херсонське відділення НОК України та його представник в м. Каховці – Кисельов Борис Володимирович, відділ у справах молоді та спорту Каховської міської ради та Каховська ДЮСШ відділу освіти при організаційній та фінансовій підтримці Громадської організації «Славутич» (м. Таврійськ), яку очолює Виноградова Галина Борисівна. Учасниками спортивних змагань цього року стали юні вихованці спортивного табору відпочинку «Олімпієць» Каховської ДЮСШ.

Майбутні каховські олімпійці змагались з бігу на 60 м, в стрибках у довжину з місця, дартсі та стрільбі з пневматичної гвинтівки. Навіть дощ не зміг зіпсувати юнакам та дівчатам чудового олімпійського настрою. За результатами спортивних змагань кращі результати в окремих видах показали:

Стрільба з пневматичної гвинтівки:

- старша вікова група – Щербакова Олександра та Безрукавий Кирило;

- молодша вікова група – Декадіна Софія та Коломієць Кирило.

 

Дартс:

Щербакова Олександра та Ніцевич Олександр.

 

Стрибки у довжину з місця:

- старша вікова група – Коваль Ганна та Нелепа Дмитро;

- молодша вікова група – Коваль Олена та Трубніков Михайло.

 

Легка атлетика (біг на 60 м):

- старша вікова група – Сіліванович Віолетта та Коротаєв Нікіта;

- молодша вікова група – Коваль Олена та Коломієць Кирило

 

Але в цей день не було переможених, всі призери та учасники заходу отримали справжній заряд бадьорості, здоров’я та оптимізму, а від організаторів Олімпійського дню в Каховці та ГО «Славутич» – почесні дипломи, медалі, справжні сертифікати учасника Олімпійського дню (з підписами Президентів МОК та НОК України) та солодкі подарунки.

 

Фото: