Неділя 15 Вересня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини

Олександр Олійник - Кандидат у майстри спорту України з шахів

02.07.2019

Олександр Олійник - Кандидат у майстри спорту України з шахів. 01 липня 2019 року кваліфікаційна комісія Федерації шахів України присвоїла розряд "Кандидат у майстри спорту України" каховчанину, головному бухгалтеру управління освіти Каховської міської ради Олександру Олійнику. Сашко має амбітний характер і такий результат він показував ще в юні роки і нарешті закріпив його цього року в представницькому турнірі "Лазурній берег" (смт. Лазурне, 29.04.-07.05.2019). Поповнилась когорта каховських кандидатів у майстри спорту. Олександр 1987 року народження, а тому в такому віці чекаємо від нього тільки нових перемог. І від імені спортивної громадськості міста поздоровляю його із заслуженим досягненням і бажаю спортивного довголіття.

Кандидат у майстри спорту Лозович Євгеній,
суддя з шахів.