Понеділок 23 Жовтня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини

Одне небо – один світ

29.05.2014

28 травня 2014 року в каховському Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів відбулись змагання з триборства (дартс, боулінг, баскетбол) «Одне небо – один світ» серед дітей з обмеженими функціональними можливостями, які за традицією були присвячені Дню захисту дітей.

За підсумками змагань перше місце посіла Вікторія Волощук, друге місце - Валерія Біткова, третє місце - Анастасія Жупина. Всі 12 дітей, які брали участь у змаганні отримали заохочувальні подарунки, а переможець та призери також були відзначені почесними грамотами відділу у справах молоді та спорту і Каховського «Інваспорту».

Каховська філія регіонального центру «Інваспорт» висловлює щиру вдячність Народному депутату України Михайлу Опанащенку за надану підтримку в організації змагань.

М.Гриценко,

спеціаліст Каховського «Інваспорту»