UKR
Неділя 29 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новин«ОДИН РАЗ НА ВСЕ ЖИТТЯ»


21.05.2014

    Таку назву має вже традиційний для Каховки культурно-просвітницький форум, присвячений Дню матері та Дню сім’ї й організований громадською організацією «Православний батьківський комітет» і благодійним фондом «Лепта» (керівники: Ігор та Світлана Бжезицькі).

    Кілька років тому в Україні з'явилося нове свято – Міжнародний День сім'ї, а відзначають його – 15 травня. Зазвичай це гарні погожі дні. Розквітає природа: від пахощів та пташиного співу бринить свіже, прозоре, наповнене коханням, ніжністю і красою повітря. Хлопці та дівчата починають шукати собі пару, молоді мами допомагають діточкам пізнавати красу природи, люди похилого віку виходять погрітися під теплим сонячним промінням.
    Форум «Один раз на все життя!» є логічним продовженням систематичної роботи з популяризації сімейних цінностей серед молоді, котру з 2008 року проводить ГО «Православний батьківський комітет», а пізніше цю ініціативу підхопив і БФ «Лепта». Одна з 4-х основних програм цієї роботи - програма «Мы за жизнь!» - зі зміцнення родини й захисту життя ненароджених дітей. Головні її учасники – старшокласники міських та районних загальноосвітніх шкіл. Вони ж і стали найбільш бажаними та найбільш чисельними гостями заходу 16 травня.
    Перед початком головного дійства, у фойє КШМ розгорнулися фотовиставка та пригощання солодощами від БФ «Лепта».
    Цьогоріч гостинна глядацька зала була заповненою вщент. Крім привітань організаторів і почесних гостей свята, чудових творчих номерів від юних артистів, на сцену запрошувалися представники взірцевих родин: Алтухових, багатодітних Бжезицьких, Марильченків, Клименків, Бойків, Андрєєвих, Вовк, першого в районі будинку сімейного типу Єременків. Всі вони ділилися «рецептами» свого сімейного щастя й отримували пам’ятні дарунки від організаторів і меценатів.
    Від Каховської міської ради гостей привітали начальник відділу у справах дітей Олена Сушко та начальник відділу освіти Михайло Гончар. Також щирі слова подяки лунали на адресу учнів-авторів найкращих робіт, які брали участь у конкурсі творчих проектів з однойменною назвою «Один раз на все життя!» та їх  педагогів, які змогли заохотити старшокласників і організовували чудові тематичні шкільні та класні заходи із запропонованої тематики. За підтримку соціальної роботи з укріплення й популяризації в суспільстві сімейних цінностей особливу подяку організатори свята висловлювали начальникам міського та районного відділів освіти – Михайлу Гончару та Віталію Грушку.
    Пам'ятаймо, що однією з найбільших цінностей людини є любов. Саме в ній відкривається нескінченна цінність людської особистості, радість применшення себе заради того, кого кохаєш, радість продовження себе. Усе це втілилося в такому соціальному інституті як родина, сім’я. То ж хочеться побажати щастя, достатку, взаємного кохання і маленьких діточок усім сім’ям, тому що діти приносять радість, зміцнюють сім’ю, прикрашають сумні будні. Кохайте один одного, творіть щасливе життя і нехай ваші діти завжди будуть бажаними, коханими і неповторними.

 

Фото: