UKR
Понеділок 24 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

ОДИН ДЕНЬ РАЗОМ З ПОЖЕЖНОЮ СЛУЖБОЮ


02.02.2015

Сталь загартовується при високій температурі – характер людини гартується у випробуваннях. Не дарма ще здавна про людей, що зазнали всіляких випробувань, виявилися мужніми та витривалими кажуть: «Пройшов вогонь, воду і мідні труби». Найбільшою мірою це твердження стосувалося пожежних, бо саме вони завжди мали справу і з вогнем, і з водою, і з мідними трубами. Вони – хоробро йшли у вогонь, вони – спрямовували у розлючену стихію струмені води, їх – після вогненного двобою зустрічали мідними трубами – фанфарами: радісними у разі перемоги, та тужливими за тими, хто поклав своє життя. Цим хлопцям і справді вогонь не страшний. Пожежний, рятувальник, МНСник - як би їх не називали, ці люди часом ціною власного життя, рятують життя інших.

 29 січня у Каховці відзначили важливу дату: свято всіх тих, хто не одне десятиліття служив людям, захищаючи їх від вогненної стихії – День вшанування ветеранів та пенсіонерів пожежної охорони. Цього дня у Каховському районному відділі ГУ МНС України в Херсонській області привітали “ветеранів”: заступника начальника Каховського районного відділу ГУ МНС України в Херсонській області Юрія Проніна (який 30 років віддав цій нелегкій праці), командира відділення ДПРЧ-13 Миколу Бондарева та водія цього ж відділення Михайла Дудку. Ці люди з честю виконали свій обов’язок захисту людей від надзвичайних ситуацій і тепер уступають місце молодим фахівціям. Присутнім подякував весь колектив Каховського районного відділу ГУ МНС України в Херсонській області, а начальник Ігор Берещенко вручив їм пам’ятні подарунки.

Працівників Каховського районного відділу ГУ МНС України в Херсонській області з нагоди свята привітав перший заступник міського голови Павло Пуляєв. Він подякував ветеранам та рятувальникам області за сотні успішно ліквідованих пожеж, врятованих із вогняної пастки людей та вручив пожежним 15 спеціальних курток. Також Павло Пуляєв подякував і спонсорам - ТОВ “Томіг” з м. Миколаїв (директор — Тегза Ольга Юріївна) — за підтримку наших МНСників.

Після цього Ігор Берещенко організував присутнім екскурсію. Хочеться сказати, що така нагода випадає не кожного дня, адже ДПРЧ-13 — режимний об’єкт і потрапити сюди не так то й просто. Під час екскурсії було продемонстровано 2 нові пожежні машини з обладнанням та ЗІЛ-130 1972 року випуску, який допомагає у нелегкій справі боротьби з вогнем не гірше своїх більш молодих колег. Присутні побачили місце цілодобового чергування пожежних - саме звідси вибігають хлопці на завдання, а на збори в них всього лише 45 секунд. Були ми і в “серці пожежної станції” - диспетчерській службі, де розповіли як правильно надавати інформацію про надзвичайну ситуацію, якщо ви зателефонували. Є на території ДПРЧ-13 і пункт обігріву. У осінньо-зимовий сезон до нього вже двічі зверталися люди, які потрапили у снігові замети. Довелося МНСникам і проводити рятування на воді. А ще хлопці займаються ліквідацією вибухових снарядів. Коли запитуєш, як цифра “13” ( ДПРЧ-13) вливає на них, хлопці посміхаються та кажуть: “Вона для нас щаслива, тому що в нас дуже дружній колектив, а якщо серьозно, то наш підрозділ є одним з найкращих в області”.

То ж, щиро дякуємо вам, наші захисники, за самовіддану працю, професіоналізм, витримку, врятовані людські життя і бажаємо всім Вам міцного здоров’я, життєвої наснаги, незборимої волі й стійкості духу, благополуччя, миру і добра.

 

  ©  Фотографії Владислави Базилевич