UKR
Середа 19 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Обласний фінал змагань з футболу «Шкіряний м’яч»


06.05.2016

5 травня 2016 року на каховському стадіоні «Олімпійський» відбулись обласні фінальні змагання з футболу «Шкіряний м’яч» серед команд юнаків 2005 р. н. Організатори турніру - Херсонська обласна Федерація футболу при підтримці відділу у справах молоді та спорту і відділу освіти Каховської міської ради.
В змаганнях взяли участь вісім команд, які представляли загальноосвітні навчальні заклади міст Каховки, Нової Каховки, Бериславського, Скадовського, Чаплинського, Великолепетиського, Нижньосірогозького та Каховського районів.
На попередньому етапі команди-учасниці жеребом були розподілені на дві групи по чотири команди, в яких зіграли за коловою системою. За підсумками групового етапу кращі команди у стикових матчах визначили переможця та призерів змагань.
Здолавши у фінальному поєдинку супротивників з Нової Каховки, переможцем обласного фіналу змагань «Шкіряний м’яч» стала команда, яка представляла Каховську ЗОШ № 1 під керівництвом тренера Віталія Лілика. Новокаховчане на другому місці, на третьому - команда Скадовського району. Також каховчане здобули путівку до всеукраїнського зонального етапу змагань «Шкіряний м’яч».
Під час урочистої церемонії нагородження заступник голови обласної Федерації футболу Віктор Бербенцев вручив переможцям та призерам змагань почесні кубки, дипломи відповідних ступенів та призи - футбольні м’ячі.

Фото: