UKR
Понеділок 24 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Обласні фінальні змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч»


06.05.2014

    1 травня 2014 року в м. Каховці на смарагдовому газоні футбольного поля с/к «Олімпійський» відбулись фінальні змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» серед команд юнаків 2000 р. н. Змагання проходили під егідою Херсонської обласної Федерації футболу. Першість у змаганнях та єдину путівку до всеукраїнського етапу цього популярного футбольного турніру розігрували команди ЗОШ № 47 (м. Херсон), ЗОШ № 8 (м. Н.Каховка), ЗОШ № 3 (м. Каховка), ЗОШ № 1 (смт Чаплинка), Малокаховська ЗОШ (Каховський р-н) команда ЗОШ № 4 (м. Каховка), складена з футболістів 2003 р. н.

    На попередньому етапі фіналу команди були розподілені жеребом на дві групи, в яких за коловою системою визначались учасники вирішальних «стикових» матчів. У підсумку в першій групі завдяки кращій різниці м’ячів перше місце здобула команда з Херсона, на другому – новокаховчане, на третьому – Каховська ЗОШ № 4. В іншій групі перемогу святкували юні футболісти Каховської ЗОШ № 3, на другому місці – Малокаховська ЗОШ, на третьому – Чаплинська ЗОШ № 1.
    Таким чином, у грі за 5-6 місця зустрілися команди ЗОШ № 4 (Каховка) – ЗОШ № 1 (Чаплинка). Перемогу з мінімальним рахунком 1:0 вибороли каховчане під керівництвом тренера-представника В.Лілика.
    В матчі за третє місце команда новокаховської ЗОШ № 8 не залишила жодних шансів суперникам з Малокаховської ЗОШ – 5:0. Фінальний поєдинок між Херсонською ЗОШ № 47 та Каховською ЗОШ № 3 пройшов за переваги херсонців та приніс їм заслужену перемогу – 4:0. Отже, команда ЗОШ № 47 (м. Херсон) представлятиме нашу область у всеукраїнських змаганнях на призи клубу «Шкіряний м’яч».                
    Під час урочистої церемонії нагородження заступник голови ХОФФ Віктор Бербенцев нагородив команди-призери почесними кубками та дипломами.
    Протягом травня в Каховці (на с/к «Олімпійський») заплановано також проведення обласних фіналів на призи клубу «Шкіряний м’яч» і серед команд інших вікових категорій: 8-9 травня – серед команд 2003 р. н., 15-16 травня – серед команд 2002 р. н. та 22-23 травня – серед команд 2001 р. н.

Фото: