UKR
Неділя 23 Лютого 2020 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Обласна Спартакіада з боксу «Юний спартаківець»


24.04.2015

З 03 по 05 квітня 2015 року в залі боксу Херсонської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна» управлінням у справах молоді та спорту облдержадміністрації спільно з Херсонською обласною організацією фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» було проведено ХІІ Спартакіаду Херсонської області з боксу серед дітей і підлітків «Юний спартаківець».
У змаганнях взяли участь 106 спортсменів у вікових категоріях 1999-2000 р.н. та 2001-2002 р.н. з міст Запоріжжя, Миколаєва, Мелітополя. Херсонську область представляли боксери з Херсона, Нової Каховки, Каховки, Білозерського, Голопристанського, Скадовського та Цюрупинського районів нашої області.
Каховку на цих змаганнях представляла команда відділення боксу Каховського КЗ «ДЮСШ» під керівництвом тренера-викладача Майстра спорту України Дмитра Мальцева. Підсумки виступу каховських боксерів на цих змаганнях у своїх вікових та вагових категоріях:
Єгор Плетьонкін (70 кг) - І місце
Ігор Прусаєв (60 кг) - ІІІ місце
Едуард Мініч (46 кг) - ІІІ місце
Данило Конопльов (44,5 кг) - 5 місце
Сергій Кучеров (72 кг) - 5 місце
За результатами зазначених змагань буде сформована збірна команда Херсонської області для участі у ХІІ Спартакіаді України з боксу серед дітей і підлітків «Юний спартаківець».