Понеділок 23 Жовтня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини

Обговорено питання підвищення енергоефективності

04.08.2014

01 серпня 2014 року, під керівництвом першого заступника голови обласної державної адміністрації Ігоря Шепелєва проведено засідання робочої групи з питань підвищення енергоефективності та розвитку відновлювальної енергетики.
    Так, на заході було розглянуто результати проведення енергетичних аудитів закладів бюджетної сфери обласного підпорядкування. Також учасники обговорили доцільність об’єднання програми підвищення енергоефективності Херсонської області на 2012-2015 роки та програми розвитку вітроенергетики в Херсонській області до 2030 року в один програмний документ.

По завершенню наради Ігор Шепелєв надав ряд доручень представникам відповідних структурних підрозділів, та наголосив, що питання енергоефективності носить системний характер.
«Ми маємо поєднати організаційні, технологічні та фінансові заходи щодо надання якісних послуг з забезпечення енергоносіями населення, бюджетних організацій та виробничого сектору», - зазначив перший заступник голови обласної державної адміністрації.

Підготовлено відділом взаємодії зі ЗМІ,
оперативної інформації та з проведення іміджевих кампаній управління з питань внутрішньої та інформаційної  політики обласної  державної  адміністрації