П'ятниця 29 Березня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

ОБЕРЕЖНО! ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНІ ПРЕДМЕТИ

03.10.2016

03 жовтня у міськвиконкомі відбулося засідання міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На порядку денному - про загрозу терористичного акту (анонімне повідомлення щодо закладення вибухового пристрою в будівлі Каховської міської ради). Очолив засідання перший заступник міського голови Олег Кожем’якін, а запросили до участі керівників та представників підприємств, установ, організацій, власників об’єктів з масовим перебуванням людей. Під час засідання зійшлися на необхідності вивчити Алгоритм дій посадової особи при отриманні інформації про вчинення (загрозу вчинення) діяння з ознаками терористичного акту, Пам’ятку щодо першочергових дій у разі виявлення вибухових пристроїв або схожих на них предметів, організаційно-методичні вказівки та порядок дій відповідальних працівників органів управління (http://kakhovka-rada.gov.ua/ua/diji_pri_vijavlenni_vibuhonebezpechnih_predmetiv); провести інструктажі з працівниками; провести практичні заняття з відпрацюванням дій при виявленні можливих вибухових пристроїв; розмістити в приміщеннях підпорядкованих будівель пам’яток та інформаційні матеріали щодо дій при загрозі вчинення терористичного або диверсійних актів і дій у разі виявлення підозрілого предмета.