Понеділок 19 Лютого 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини

НОВОРІЧНИЙ СЮРПРИЗ

10.01.2018

В новорічні та різдвяні свята всі чекають на подарунки та сюрпризи, особливо діти. Ми вирішили зробити такий сюрприз маленьким діткам з особливими потребами. Дідом Морозом став член товариства Друзяк Олександр Сергійович, а чарівною Снігуронькою - учениця ЗОШ № 3 Друзяк Дарія Володимирівна. Дарія - волонтер, талановита дівчина. У 2017 році вона брала участь у Міжнародному конкурсі по вокалу на фестивалі «Воляри», який відбувся у Румунії, посіла перше місце та була запрошена для участі у фестивалі в м. Бухаресті.
Діти с захопленням зустрічали Діда Мороза та привітну, усміхнену Снігуроньку, радісно спілкувалися з ними, із задоволенням отримували новорічні вітання і подарунки.
Від батьків, членів товариства «Надія» висловлюємо велику подяку організаторам, волонтерам, спонсорам за піклування про тих, хто потребує підтримки і допомоги та на долю яких випали особливі випробування.

Голова товариства інвалідів «Надія» Л.П. Причина