UKR
П'ятниця 21 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

НОВОРІЧНИЙ ПОДАРУНОК ВІД КАХОВСЬКОЇ ЛІГИ КВН


29.12.2014

Новий Рік завжди асоціюється з певними традиціями й уподобаннями. Яскрава ялинка, близькі люди поруч, щирі привітання, сніг та веселощі, очікування дива…

То ж суботу 27 грудня Каховка зустріла справді по-зимовому: білий та пухнастий сніг застелив подвір’я, діти дістали санчата, а в МПК “Меліоратор” за ініціативи Каховської Відкритої Ліги КВН відбувся товариський матч між двома каховськими командами: “Все нормально” та “Щемилівськими квартирантами”. Насичена емоціями програма свята, щасливі обличчя – все це відбувалося того вечора на сцені МПК “Меліоратор”!

 Каховчани зустріли давно знайомі та улюблені команди з радістю - веселий сміх глядачів та аплодисменти у відповідь на дотепні жарти та яскраві інсценівки підігрівали атмосферу змагання. Глядачі впізнали багато гарно обіграних моментів з життя каховчан, міських сюжетів та кумедних персонажів міста. Прикрасив зустріч і конкурс бардовської пісні, яку виконували Олександр Мошенський (“Все нормально”) та Юрій Скляр під акомпонімент Олександра Гарькавого (“Щемилівські квартиранти”). Яскраві посмішки та неповторний шарм подарували присутнім чарівні учасниці команди “Щемилівські квартиранти” Ольга Стратулат та Валентина Яцун. За результатами гри, з перевагою в 1 бал, перемогу святкувала команда “Щемилівські квартиранти”. Голова журі, президент мотофестивалю “Тачанка” Олександр Зікранець вручив командам грамоти та кубок. Та найголовніше те, що вже другий рік поспіль мешканці та гості міста мають можливість насолоджуватися грою неперевершених та улюблених, дотепних та рідних нам каховських команд, що, напередодні Нового року, створює атмосферу свята!

Перед початком КВН глядачі переглянули відеоролик про шкільний КВН, який відбувся в листопаді цього року (ролик відзнято учнями ЗОШ № 3), та змогли прийняти участь у “грі з залом”. Завдяки глядачам КВН було зібрано (за рахунок розповсюдження квитків) 1000 грн.. Ці кошти, за рішенням Каховської Відкритої Ліги КВН, було передано на лікування учня ЗОШ № 3 Вострікова Георгія. Кажуть, що під Новий рік збуваються дива. То ж ми бажаємо маленькому Георгію скорішого одужання!

 Каховська Відкрита Ліга КВН дякує за підтримку: відділу культури та відділу у справах молоді та спорту Каховської міської ради, типографії “Приват”, газетам “Каховские новости” та “Каховська зоря”. Особлива подяка ініціатору проведення товариської зустрічі — Олександру Мошенському.

 

 ©  Фотографії Владислави Базилевич

Фото: