UKR
П'ятниця 17 Серпня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

НОВИНИ З ТЕНІСНИХ КОРТІВ


25.09.2014

   alt Наприкінці серпня поточного року в с. Лазурному Скадовського району відбувся рейтинговий тенісний турнір «ЗОЛОТИЙ ПЛЯЖ» серед чоловіків та жінок у одиночному розряді. Змагання провів Херсонський Тенісний Клуб разом з спортивною базою відпочинку для дітей та дорослих «Чорноморська хвиля» за інформаційної підтримки ТРК «Херсон FM»
    У цих змаганнях приємно порадували виступом всіх прихильників тенісу м. Каховки наші землячки, які завоювали перше та друге місця: І – Світлана Качан (Каховка), ІІ – Катерина Стешенко (Каховка), ІІІ - Григоренко Наталія (Херсон), ІV – Яременко Ірина (Каховка).

    В чоловічому турнірі всі призові місця за представниками м. Херсона: І – Олександр Нікулін, ІІ – Віталій Огородник, ІІІ – Сергій Сікорський. За крок до призового місця зупинився каховчанин Олег Тищенко, він завершив турнір на четвертій сходинці турнірної таблиці.
    Загалом в змаганнях брали участь 35 тенісисти-любителі з Донецька, Миколаєва, Херсона, Каховки, Н.Каховки, Кривого Рогу.


    13-14 вересня 2014 року в Херсоні відбувся черговий рейтинговий аматорський турнір з тенісу «Херсон FM CUP», що проходив на кортах тенісного клубу «Вікторія». В змаганнях взяли участь 29 спортсменів з Миколаєва, Херсона, Каховки.
    За підсумками цікавих та безкомпромісних поєдинків перемогу у турнірі святкував каховчанин Борис Ніколюк. На другому місці – Іван Бебко (Херсон), на третьому – Денис Васюк (Херсон).


    20-21 вересня 2014 року на кортах стадіону «Старт» м. Херсон, відбувся тенісний  турнір серед чоловіків в одиночному розряді «Kherson CUP». Змагання провів Херсонський Тенісний Клуб (ХТК) за підтримкою управління молоді та спорту Херсонської міської ради. В турнірі взяли участь 20 тенісистів з Києва, Одеси, Херсона, Каховки та Нової Каховки, які в перебігу двох днів сперечались на тенісних кортах за право виявити сильнішого.
    За підсумками турніру:
    1 місце -  Ніколюк Борис (Каховка)
    2 місце - Якуба Анатолій (Херсон)
    3 місце - Цурака Андрій (Одеса)
    4 місце - Тищенко Олег (Каховка)
    5 місце -  Комягін Володимир (Каховка)

Фото: